Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért sír mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért sír mindenki, hogy nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy főleg "férfiak" itt vinnyognak, hogy nem kellenek senkinek, meg minden nő a pénzre, autóra stb-re hajt, képtelenek barátnőt szerezni.

20-30 éves emberek, kapcsolat, szexuális élmény nélkül írnak ki kérdést, hogy lerázzák őket stb.

Komolyan nem tartják magukat szánalmasnak az ilyen emberek?

Nem is csodálkozom hogy egy nőnek se kell ilyen férfi.


2014. jún. 28. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert fejben nem képesek változtatni,hanem a csomó negatív élménynek élnek.És nem csak fiúk.
2014. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem :O
2014. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ba.sszák meg. Ja, hogy azt sem tudják mert inkább nyafognak.
2014. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

sajnáltatják magukat hátha valaki megsajnálja őket......

én is sírhatnék, hogy nincs senkim, nem szeret senki...attól nem lesz jobb! akkor lesz jobb ha azt mondom igenis találok valakit aki szeret és akit szerethetek és ez pont jó fázisban van...én tettem érte :) ők meg csak itt sírnak! sajnálják egymást ha jól esik, nekem egyáltalán nincs kedvem sajnálni őket, sőt inkább kinevetem hogy mekkora hülyék mivel a saját sorsuk a kezükben csak nem veszik észre...pedig ha tudnák mire lennének képesek ha nem sajnáltatnák magukat...

2014. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ide csak az jön fel aki már ennyire el van keseredve.
2014. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valahol nekik is ki kell sírniuk a bánatukat... és ezt találják a legjobbnak... na mindegy
2014. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert ez tipikusan olyan oldal ahová sírni járnak az emberek. Van aki a röhögéstől,van aki bánatától.


Egyébként a fejükben kéne rendet tenni.:/

2014. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Azért mert szánalmasak. Egyszerűbb itt hisztériázni, mint menni és próbálkozni...


Ritka esetektől eltekintve, senkinek nem megy elsőre, hogy megtalálja az igazit. Nem is értem miért jobb nyávogni itt. Nekem is sokáig tartott megtalálni, sokszor csalódtam is, és sokan kihasználtak, de egyszer nem jöttem ide siránkozni, és másoknak sem vinnyogtam, hanem próbálkoztam, nem adtam fel, és lám 5 év után, 24 évesen, de sikerült párt találnom, akivel azóta már össze is házasodtunk.


Nem sajnáltatni kéne az embereknek magukat hanem cselekedni. De persze a hiszti sokkal egyszerűbb:)

2014. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy szánalmas vagyok (ez jutott), de nem várok csodát a panaszkodástól. Csak egy kicsit jólesik kiadni magamból a bánatom.
2014. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!