Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok miért ilyen bonyolultak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért ilyen bonyolultak?

Figyelt kérdés

Pár hete jóba vagyok egy lánnyal,tetszik nekem és ő is ugyanígy érez...

De nem értem miért van az hogy a lányok többsége megvárja még a pasi ir?

Jolvan tudom a fiúnak kell kezdeményezni meg minden..de jól esne ha ő irna nekem vagy hivna fel.

Egyszerüen nem értem,és nem ez az első alkalom.


2014. júl. 28. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem ír, mert nem érdekled. Tapasztalat.
2014. júl. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon egyszerű, nem érdekled.
2014. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
vagy csak ti látjátok rosszul első kettő vazze. lehet h nagyon is érdekled csak régivágású a csaj és elvárja a kezdeményezést. nem kell mindent a szemnek elhinni meg sok f asznak, akik itt okoskodnak. xd
2014. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keressen magának egy régi vágású pasit, aki majd ír neki, akkor is, ha ő nem keresi.
2014. júl. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez sok mindentől függ, de sajnos manapság sok fiatalabb lány csak azért beszélget olyanokkal, akiknek bejönnek, hogy betöltse valaki az önbizalomnövelő, talpnyaló pozíciót.
2014. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*akinek ő tetszik
2014. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat! :)
2014. júl. 28. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 akkor én is régivágású leszek és azt mondom, hogy a nőnek a konyhában a helye, és mire hazajövők addigra legyen meleg vacsora az asztalon.
2014. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan mennek a dolgok. Azt várja, hogy te kezdeményezz. A lányok már csak ilyenek. Attól még valószínű, hogy szeret. De ki hogy látja. Viszont ha neked nem tetszik, hogy mindig neked kell először írni, akkor mondd neki. Nálam működött.

Egyébként az alapkérdésre válaszolva:

Képzeld el, hogy az agyunk programok, és algoritmusok összessége, mint a számítógépek operációs rendszere. Most pedig képzeld el, hogy a problémamegoldáshoz nagyon sok változó szükséges. Mindenkiben más mennyiségű változó fér el. A lányokban általában több van, és ez még nem baj, de néha akkor is dolgoznak, mikor nem kéne (mármint a változók), így a csajok viselkedése is változó, és mivel náluk a legtöbb változó random, nem pedig előre megadott, így random viselkednek. Remélem, hogy segítettem :D

2014. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!