Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogyan latjatok? Szerintettek ti fiu szemmel mi az igaz?

Figyelt kérdés
a pasim tegnap szakitotam velem..irt mas lanyoknak s egyikel talalkat is rendezet..az egyiknek azt irta hogy megunt s nm szeret mar azert szakitotam velem a masiknak pedig azt hogy nem tudja hogy miert szakitott velem..az egyik baratjaval pedig olyanokat beszelt hogy lett volna valami egy csajjal csak valami nem sikerult de azt nem ertettem...az erdekes az hogy ma ram irt s bekulni akar ..azt monta hogy engem szeret s nem akar elvesziteni...

2014. júl. 28. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolso..igazad van !
2014. júl. 28. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!