Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi lehet az az ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lehet az az ok, ami miatt NEM szakítanátok a barátotokkal, ha biztosak lennétek benne, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte én megcsalnám, ő pedig bosszúból vissza... Bár én sosem fajulnék odáig, hogy benne maradjak egy kapcsolatban, amikor már úgy érzem, képes lennék megcsalni, hiszen ezzel magamnak is bebizonyítanám, hogy nem szeretem őt...

Egyébként más esetet nem tudok, amikor megbocsájtanék.

Remélem sikerült érthetően magyaráznom...:)

17/L

2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen. :DD
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféleképpen szakítanék vele.Max csak akkor nem ha már lenne gyerekünk.
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
77%
Ha tudok róla, és megbeszéltük és nem hazudik. 25/N házas
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a külön válásra törekednék. Ha lenne is gyermekem nem akarnám, hogy olyan körülmények között nevelkedjen ahol érzi a szülei között feszültséget. Amúgy meg nem bocsájtom meg ha megcsalnak.
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
51%
Ha tudok róla, és megbeszéltük és nem hazudik. 25/N házas
2010. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, házas válaszolótól kérdezem: te belemennél ebbe, ha elmondaná, hogy szeretője van?
2010. ápr. 7. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ok. Akárhogy történt én pát intek az ilyeneknek.
2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! 13:57-es vagyok! Igen én belemennék, de ez fordítva is így lenne nálunk. Na, de ez nálunk közös megegyezésen alapul és 7 éve vagyunk együtt. A te helyzeted valszínüleg más. Nekem egyébként is a megcsalás azaz érzelmi megcsalás.
2010. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha van pénze :DD
2012. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!