Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szakítanátok a barátotokkal, ha ilyet tenne veletek?

Figyelt kérdés

Elhívott, hogy menjek el vele és a családjával nyaralni 2 hétre Spanyolországba. Mondtam neki, hogy adjon pár nap gondolkodási időt, össze kéne szednem pénzt, stb. Erre tegnap a tudtomra adta finoman, hogy mégsem szeretné, hogy menjek, mert az túl hosszú idő lenne együtt. Ez milyen dolog??

20L


2010. jún. 28. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én se vinnélek mert hülye vagy........
2010. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...merthogy?
2010. jún. 28. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem vagytok együtt túl régen akkor nem gondolom, hogy ezen fel kellene háborodnod. Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy ő nem akarja, hogy menj, csak nem akart mindent az orrodra kötni.


"jajj szakítsak vele emiatt?? júj mostmilesz ti mit csinálnátok" ülj szépen a seggeden és fogadd el. ha szereted, pláne elfogadod, hogy ezt mondta.

2010. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Magyarul: Útban lennél, mert ha lenen valami jó csaj, akkor miattad nem tudna vele...
2010. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először elhív, aztán visszamondja.. nekem nagyon úgy tűnik, h ebbe a szülők keze is benne van, különben miért hívott volna el először?
2010. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Az a legfontosabb kérdés hogy mióta vagytok együtt? ha régóta akkor hát bizony nekemis nagyon rosszul esne és lehet hogy még megis sértődnék hogy elhiv aztán meg nem akarja.DE ha nem túl hosszú ideje vagytok együtt akkor még ez annyira nem gáz. Csak mond meg neki hogy rosszul esett neked hogy elhivott és aztán meggondolta magát.
2010. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vagy a szülők keze van benne, vagy nem elég biztos magában, de 20 év körül még ezzel semmi gond szerintem. Semmi esetre se szakíts vele emiatt. Bár furcsa vagy, hogy rögtön a szakítás jutott eszedbe... :S
2010. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Háth lehet a szűlők hibája is vagy egy új megismerkedés.De ténleg mióta vagytok együtt?Én pld 8 hónapja vagyok a barátommal de össz vissz 1 hetet voltunk külön.Minden napot együtt töltünk és nem sok:).De nem tudom nállatok hogy műkődik.Kérj tölle magyarázatot szerintem.
2010. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Őszinte leszek, pasi vagyok, de nem értem én se. :D

Lehet, hogy nem szeret. Ha valakit szeretünk, akkor akár az örökkévalóságig is együtt tudnánk lenni vele.

Másik eshetőség, hogy lehet kalandra vágyik külföldön. Mókás arc. :D

2010. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy "ha xxxxx, akkor nem szeret eléggé". Ez nem ilyen. A szeretet, bizalom, fokozatosan alakul ki, persze, hogy 1 hónap után nem szeret valaki úgy, mint 10 év után. Fogadd el, ez van most, beszéld meg vele, annak függvényében dönts, ha egyáltalán itt el kell dönteni valamit. Lehet, hogy csak türelemre van szükség.
2010. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!