Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudatosan kerül egy lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan kerül egy lány de kell nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Perpill bejelöltem ismerősnek, visszajelölt, de komolyra fordítva a szót nem ír vissza nekem.
2014. júl. 28. 22:54
 1/5 anonim válasza:
Semmit, csoda kéne.
2014. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ne mindenre van megoldás, csodák meg nem léteznek :D
2014. júl. 28. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy pontosan miért kerül téged?
2014. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van a megoldás az az, hogy hagyod a ..., és keresel egy másikat. Csodák nincsenek, tehát neked kell csajt keresned magadnak...

Ha az egyik lepattint menj egy másikhoz, egyre se várjál sokat, sőt, jobb, ha egyszerre többel próbálsz kikezdeni, ne vesztegesd az időt.

2014. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy nem utál...

Van más is nyugi, ez olyan mint hogy valamit régen megépítettél volna, de nem tudtad, most meg már jobbat is tudsz építeni de akkor is ízig vérig meg akarod építeni még ha most se megy... el akarsz érni valamit mert hajt a véred.

2014. júl. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!