Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennék kíváncsi.

Előre le szeretném szögezni, hogy nagyon szeretem a barátnőmet, több, mint 1 éve vagyunk együtt, de az utóbbi időben megváltozott.

Folyamatosan vita van közöttünk, egyszerűen nem tudok jó dolgot tenni. Vannak nagyon szép napjaink, de egyre többször jön be a vita. Többnyire semmiségeken és apróságokon. Már nagyon szexelni sincs kedvem vele, annyira fel tud idegesíteni.

Nagyon szerettem régen, terveztük azt, hogy összeköltözünk, de teljesen elbizonytalanodtam. Nekem arra a lányra lenne szükségem, aki régen volt, nem pedig arra, aki minden energiám elszívja, és csak vitázni lehet vele.

Fiatalok vagyunk, de nem szeretném még elengedni, de vélek, hogy ez az első lépés a vég felé.


2014. júl. 29. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
" Lehet, hogy többet veszekszünk, mint mások, de jobban is szeretjük egymást"
2014. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amíg bízol benne, hogy együtt maradtok és szereted addig van remény :) nem lehet, hogy történt valami ami miatt megváltozott? szerintem inkább próbáld meg rendbe hozni a kapcsolatot, nem mondom, hogy egyszerű lesz, de ha elég türelmes vagy biztosan sikerül :) őszintén beszélgessetek, egyikőtök sem gondolat olvasó azt tudjátok amit elmond a másik! remélem sikerül rendbe hozni, sok sikert! :)


21F

2014. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom...ezt remélem nem a párom írta ki :/
2014. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valami elromlik, akkor meg kell javítani, és nem kidobni.
2014. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérd meg, hogy legyetek egymással türelmesebbek. Próbáljátok elnézni egymásnak az apróságokat, ha történik valami, ami veszekedést szülne, inkább ne támadjatok egymásnak. Ne mondj neki semmi bántót, (itt arra is gondolok, amikor kedvesen viccelni próbálsz vele) és ha látod, hogy felhúzza magát, csak öleld át, és adj neki egy puszit.
2014. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!