Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen egy kapcsolat? Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy kapcsolat? Mit kell egyáltalán érezni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kicsit talán furcsán veszi ki magát a kérdés..

Arról van szó, hogy 2 hete találkoztam egy sráccal, akivel már 4 éve ismerjük egymást, és annak idején mikor megismerkedtünk hát tudtuk, hogy a vonzalom az megvan, de ő foglalt volt, így nem történt közöttünk semmi..

Most viszont ismét találkoztunk párszor... valahogy a semmiből felbukkant..

És pár napja megbeszéltük, hogy akkor megpróbáljuk együtt.

Azt azonban tudni kell, hogy nekem még sosem volt kapcsolatom, noha rengetegen bepróbálkoznak..

és most teljesen bepánikoltam, azt sem tudom, hogy akarom-e én ezt egyáltalán, már még abban sem vagyok biztos, hogy tetszik-e...holott ha elmegy mellettem és megérzem az illatát végem..

Szóval abszolút kettős bennem ez a dolog, és nem tudom hogy így az elején mit is "kéne" érezni...

Vagy talán csak félek a kötöttségtől?

20/L



2014. júl. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az azért furcs, hogy 20 évesen még nem volt kapcsolatod.

De így nyilvánvaló, hogy félsz... Félsz asz "új"-tól.

A leírtak alapján egyértelmű, hogy meg kell próbálni! :)

2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok !
2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne azon görcsölj hogy mit kell érezni, hanem arra figyelj, hogy mit érzel. Ne hazudj se magadnak, se a másiknak. Félsz a kötöttségektől? Milyen kötöttségtől, nem kérte meg a kezed, vagy igen? Legyél vele, élvezd az életet és a kapcsolatotokat. Majd ha el akar venni feleségül, ráérsz pánikolni. De lehet hogy ez sosem fog bekövetkezni, nem minden "első kapcsolatból" lesz házasság, sőt.

Nincs mitől félned.Légy bátor, merj élni. sok szerencsét egymáshoz :-)

2014. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!