Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért csinálja velem? (A párom 28 ÉN 33)

Figyelt kérdés
A férjemmel lassan 4 éve élünk együtt,van egy 2 éves kisfiunk, de rendszeresen flörtölget, kolléga nökkel többször lebukott most az utolsó az volt hogy én kiprobáltam (új sim kártya) és elkezdtem irogatni neki hogy a benzinkúton dolgozom többször láttam és tetszik, beszélgetni kezdtem vele és ö képet akart kérni, randira hívott titkos sex kapcsi stb..., én nem mondtam meg neki h én voltam beadtam neki h a csaj elküldte nekem sms be az összes beszélgetést,stb.. én kiborultam hogy, hogy tehet ilyet meg velem. A csajnak" azt irta hogy minden oké itthon csak hiányzik neki a kaland az izgalom kihivás. De nekem meg: ö igy szeret ugy szeret ne hagyam el, fontos vagyok neki én meg a gyerek. Hgy bizzak benne már nem csinál ilyet. Ha minden jó közöttünk akkor miért csinálja ezt velem?
2014. júl. 29. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ha minden jó közöttünk akkor miért csinálja ezt velem?"


Szerinted minden jó köztetek? 33 évesen nem lehetsz ennyire naív és buta.....

2014. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert mégsem annyira jó köztetek minden. Lehet, hogy ő olyan, hogy neki kell az idegen p|n@ még akkor is, ha egy nap ötször kapod el otthon. Mérlegelned kell, hogy tudsz-e így élni vele, vagy nem, mert akkor ne húzd vele tovább a saját idődet.
2014. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy eddig még nem csalt meg. azt mondja nem tudja miért csinálja. Fiatalos vagyok sokan azt mondják 24 nek nézek ki, meg teszek neki mindent. Most meg igérte h nem csinál ilyet többet. adjak még 1 ucsó esélyt?
2014. júl. 29. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen bepaliztad, akkor legközelebb is sikerülni fog, nem? Max. ellenőrzöd még egyszer, aztán vagy lebukik, vagy tényleg jókisfiú tudott lenni, és happy end.
2014. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Az én 2 centem az lenne a témában, hogy lehet nem a szex mennyiségével van gondja, hanem a milyenségével. Lehet, hogy csak megunta már azt, ahogy veled csinálhatja, és más, izgalmas, új módjaira vágyik a szeretkezésnek. Ez egyébként lehet neked is tetszene, és a jó hír az, hogy ezen tudsz változtatni.


De ne gondold, hogy szerintem a te hibád, ami történt, mert elítélem a viselkedését. Meg kellene beszélnetek, hogy mit akartok, ki mit érez a másik iránt, mert ha képes lenne mással lefeküdni, akkor félő, hogy nem igazán szeret már.

2014. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki több esélyt. Nem érdemli meg.
2014. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem van egy elméletem arra, hogy mi ennek a viselkedésnek a valódi oka: Az önbizalomhiány. Nincs már nálad sikerélménye, mert rég megkapott, így mást is meg kell hódítania, hogy kicsit feljebbtornázza időlegesen az alacsony önértékelését.


Ezek alapján azt mondom, hogy folytatni fogja.

2014. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mindent meg adok neki a sex ben is megindenben, az idézőjeles lánynak azt írta hogy minden oké a sexben is meg egyébként is, csak nem tudja miért flörtölget. Én tegnap mondtam neki hogy fejezzük vége, ö is azt csinál amit akar meg én is, hogy el kezdek én is flörtölgetni ilyenek. erre ö azt mondta hogy nem birná ki ha engem mással látna, meg ngyon szeret, soha nem agyna el senkiért. szerelmes sms eket küldözget. Most ha meg bocsájtok neki hogy viselkedjek vele? ugyanugy adjak meg neki mindent? Már nem tudom mi lenne jó megoldás?
2014. júl. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!