Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom folyton velem akar lenni de én nem, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

sajna a munkaidőnk miatt nem 2 hetente nem talizunk csak hétvégén, másik héten akár minden nap.

Minden nap 50ezerszer elmondja h hiányzom neki h alig várja h talizzunk, hogy költözzünk össze hogy minden nap láthasson.

Én viszont, tudomásul veszem h nem lehet minden nap, a költözésre nem állok készen, és ennek minden alkalommal hangot is adok. Nem vagyok az a típus hogy: úristen megőrülök vele vele vele 24ből 1000órát.

Hiányzik Hiányzik szeretek vele lenni, de valahogy én elfogadok egy tényt és ez meghatározza az érzéseim. pl. most elfogadtam h melózik és innentől kezdve hiába hiányzik, nem rinyálok h úristen vele kell lennem.

Ismerősök szerint márcsak megszokásnak tűnik hogy vele vagyok. akárhogy is tűnik én nem vagyok az a típus h: így imádlak úgy imádlak, jobban mint ezt jobban mint azt, úristen már 5 perce nem látom.

de párom meg ilyen. most a héten csak hétvégén fogom látni, és most is mint minden 2. héten pocsék a hangulata, meg ez a "lekakilom, pocsék az élet" és hiába mondom el, hogy nem akarok odaköltözni, szeretem a szüleim és nem állok készen, elmondja hogy mi jó vár rám ott náluk, de már kezd olyan lenni mintha megakarná határozni az életem, nekem kötelességem lenne minden héten elmenni vele valahova kirándulni. Én nem szeretek kirándulgatni, nekem megvan a maga kis rutinja, munka hazaérek főzök mosok takarítok, elfekszek alszok. szabadságon se vágyom kirándulásra. ő meg imád menni, de nélkülem nem hajlandó. ha elmentünk eleinte jól éreztem magam de 1-2 óra múlva már tűkön ültem h haza akarok érni.

de nem érti meg, szerinte rosszul neveltek a szüleim és ilyenkor az a válasz: jó akkor nincs értelme a kapcsolatunknak maradj anyádékkal ha ők fontosabbak!.

nem fogja fel hogy mindketten fontosak de jó az életem így ahogy van.


2014. júl. 23. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem illetek össze.

A párod néha tényleg túlzás lehet.

De te viszont nagyon rugalmatlan vagy.

Hány évesek vagytok?

2014. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A korotok engem is érdekel. Nos? mennyire laktok messze egymástól? És mióta vagytok együtt?
2014. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez egy halálra ítélt kapcsolat már ennyiből is látszik.

Nagyon nem illetek össze, mindketten tök mást akartok, lehet jobb lenne nem kínozni tovább egymást, úgysem lesz jó vége, ha nem változtok meg, nem alkalmazkodtok egymáshoz.

2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem illetek össze, ha ennyire nem vagytok képesek kompromisszumokat kötni.
2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát a párod tényleg túlzásba viszi egy kicsit,viszont te meg egy kicsit magadnak valónak tűnsz./nem bántásbol/ Na meg az sem mindegy mennyi idősek vagytok..
2014. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd, én olyan vagyok mint te. Nem vagyok az az elmászkálós fajta, itthon mindig találok elfoglaltságot, még egy bevásárlás is nyűg nekem. Olyan férjet próbáltam keresni aki ezt el tudja fogadni, illetve aki hasonló habitusú. Sétálni, fotózni szeretek de maximum 2-3 óra, azután már teher és haza akarok jönni. Nem szeretek másnál aludni sem. Szerencsére találtam olyan férfit akit ez nem zavar, illetve ha ő nagyon akar menni, elmegy úszni, mert ő szeret oda járni, illetve foglalkozik avonnal, amikor azzal üzletelget akkor is kiélheti a mászkálási szenvedélyét. Szerintem keress más partnert, mert ez hosszú távon mindkettőtöknek szenvedés lesz.
2014. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte rosszul neveltek a szüleim " - ő meg "kijavít" ?


Nem kell ezt erőltetni, főleg ne költözz, mert ha jól értem nem ketten lennétek, hanem a családjához kéne költöznöd.

2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján két l3nyeges dologban különböztök.Ti nem vagytok egymáshoz valók. Hasonló beállítottságú párt kell keresni!
2014. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
asszem nem írta ki a komimat. nos 20-23 évesek vagyunk. alsó tagozatban ismerkedtünk meg, kis balhés gyerek volt ez meg tetszett. én meg a szende béna csöndes akit nyugodtan agyon is lehet verni úgyse szól. (beletörődős vagyok)
2014. júl. 23. 14:47
 10/18 A kérdező kommentje:

10 km van közöttünk. ugyan az az ált. isk. ugyan az a gimi. (koleszosok voltunk)

igen mert a szüleim élete napi rutin, mármint. minden hétköznap ugyan az, minden szombaton ugyan az, minden vasárnap ugyan az. ha valaki kiismerte őket, percre pontosan lehet tudni mikor lehet hívni őket mert épp olyan tevékenységet végez hogy tud telefonálni. Azt gondolja ezért lettem én is ilyen hogy munka házimunka alvás.


Mászkálásra: kislány koromban még jártunk nyaralni 1 hétre a balcsira minden nyáron. abból 3 nap arról szólt h bent maradtam a szobámban ki se dugtam az orrom, hisztiztem h haza akarok menni. 3 napig élveztem is de otthon jobb lett volna. utolsó nap hálát adtam az égnek h vége.


ebből akar kinevelni, szerinte azért van ez mert a szüleim nyaralásokkor elmentek a maguknak való dolgokra én is mentem ami nekem tetszett és így unatkoztam. meg akarja mutatni hogy lehet jó is valami. de szilveszterkor győrbe mentünk a koncikra a családjával. eleinte élveztem... mondom tuti jó buli lesz. aztán már álmos voltam, fájt a lábam, idegesített a hangos zene a sok berugott idióta. (antialkoholista vagyok). gyűlöltem, 3x majdnem fellöktek, 1x leöntöttek.


Ő ez a: menjünk el együtt vagy a szüleivel érezzük jól magunkat szarjunk le mindent, fedezzük fel a világot, sokat lehet tanulni így is meg jó buli meg nem az unalmas otthon ülés. de mint mondtam, nem vagyok rá vevő. 1x 1x 1-2 órára elmenni pont elég nekem. meguntam a mászkálást.


ezért mondtam h "szerinte a szüleim rosszul neveltek". szeretné megmutatni "milyen élni" milyen érzés ha az ember nem a szobájából néz ki mint én 16 évig mert nem engedtek el sehova.


de engem nem izgat. szülei győrbe elmentek meglesni annó az árvizet. az én kommentem: azt meg minek? -kirándultak! -marha nagy buli 1 szerencsétlen területet bámulni, meg magas vizet. ennyiből felengedem a kádat csurig vízzel azt ott az árvíz. Nem mindegy hogy benzinre költök x ezret vagy a vízdíjra?

2014. júl. 23. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!