Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem vagyok egy szerethető ember?

Figyelt kérdés
Nagyon rövid ideig tartottak a kapcsoltaim, egyáltalán nem voltak komolyak. Mindig azt hiszem magamról hogy nem vagyok szerethető. Pedig én annak a híve vagyok, ha van valami probléma azt beszéljük meg szépen, nem vagyok egy nagy veszekedős típus. Persze ha megcsalásról lenne szó, vagy hülyének néznek akkor persze én se vagyok nyugodt. Van elvileg egy barátnőm, akivel néha beszélek telefonon, valamikor találkozunk, de ő róla se hiszem hogy kedvelne engem. Visszahúzódóbb, csendesebb, de nagyon szeretetre vágyó vagyok. Mégis úgy érzem engem senki se tud szeretni. Az önbizalmam is alacsony, de nem a külsőm miatt. L/21
2014. júl. 29. 17:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogy ha a szüleim azt mondják hogy még a barátnőm se szeret akkor az úgy van? Ne hallgassak a véleményükre?
2014. júl. 29. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom innen, hogy pont ebben igazuk van-e. Lehet, hogy ebben éppen igen, lehet, hogy csak nem szimpatikus nekik a barátnőd valamiért, és ezzel próbálják eltávolítani mellőled. Én általánosságban mondom, hogy ha látják (látniuk kéne...), hogy a lányuknak önbizalomhiánya van, akkor minden eszközzel azon kéne lenniük, hogy segítsenek neki egy kis önbizalmat szerezni.
2014. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm csak néha keres fel. De mindig felszokott köszönteni pl. a születésnapomon. Amikor találkozunk mint ha próbálná az önbizalmamat megerősíteni. Jó dolgokst szokott rám mondani. De még is úgy érzem mint ha ő sem szeretne.
2014. júl. 29. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!