Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőből teljes érvényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből teljes érvényű barátnő/feleség?

Figyelt kérdés

Volt már olyan (vagy tud ilyenről) aki szerető volt aztán a végére ő lett az ,,első számú" ?


Meséljetek légyszi :)


2014. júl. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ritka, hisz aki egyszer megcsalt valakit, az máskor is megfog
2014. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
K.rvából lesz a legjobb feleség.
2014. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de csak akkor ha cuckold fétised van
2014. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Főleg úgy nem, hogy az illetőnek már gyereke van a másik kapcsolatból.


Papám mindig nagyon kanos volt és hiába házasodtak össze mamámmal 25 és 20 (papa, mama sorrend) éves korukban, papámnak kb. 50 éves koráig voltak tartós szeretői (kb. fél tucat ennyi idő alatt) meg néha eljárt kur-.vázni.


De egyrészt a családja ezeket sosem tudta, se mama, se a gyerekei, másrészt érzelmileg és anyagilag mindig hozzájuk volt hűséges, pedig nem egy szeretője szerelmes is volt belé.


Én sem hagynám el a családom, akikért érzelmi és anyagi felelősséggel tartozom, csak valami nő miatt. Ahhoz még egyszer, túl nagy a felelősség.


Ha nincs házasság, főleg ha nincs gyerek, akkor már azért esélyesebb a dolog.

2014. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam szerető. A nő megígért mindent, válást, közös jövőt.


Aztán kiderült esze ágában sincs. Szerelmes voltam belé, így a padlóra vágott a dolog.

2014. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!