Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már türelmes lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már türelmes lenni, mit csináljak, hogy meg értse végre: nekem ez így nem jó!?

Figyelt kérdés

A barátom tipikusan az a férfi, aki nem tudja kimutatni az érzéseit. Tudom, hog szeret, mert a megannyi vita után nem lenne még mindig velem, de nem érzem, hogy szeret. Számára a szerelmi vallomás felér egy szeretlekkel, egy szép mondatot nem hallottam még tőle. Úgy öltözködök mindig, hogy tettszem neki, de nem dícsér. Nem érzem magamat nőnek mellette, nincs semmi önbizalmam. Egyáltalán nem érzem azt, hogy félne elveszíteni,hogy szüksége van rám. Próbáltam többször szakítani vele, de annyira szeretem, hogy egyszerűen nem ment. Szerelmes vagyok belé, de csak a sz.rt kapom tőle :( nem becsül meg, nem értékeli, hogy mellette vagyok. Nekem szükségem van rá, de szerintem én nem vagyok neki olyan fontos mint amilyen fontos ő nekem.

2 éve vagyunk együtt de nincs már semmi szenvedély köztünk semmi vibrálás. Nem akarom azt hinni, hogy ennyi volt bennünk. Szeretnék ezen változtatni, de nincs semmi ötltetem hogyan tudnék. Segítsetek légyszives :(


L21,F24



2014. júl. 29. 23:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én igyekszem neki mindent megadni, mellette vagyok jóbn rosszban, támogatom a hülyébbnél hülyébb terveiben, a kedvéért teljesen átalakítottam a stílusomat - még sem kapok egy "csinos vagy szerelmem"-et sosem.- Akár hányszor megbánt még én vagyok az aki megalázkodik és olyanért kérek bocsánatot amiért nem nekem kéne,és nem csináltam semmit sem. Egy az egybe ilyen az apja is, úgy hogy volt kitől örökölni -_-

Igazodok hozzá amiben csak tudok, de ő meg nem próbál igazodni hozzám. Makacs nagyon.


Amit javasoltál ez a szünet.. megpróbáltuk, azt mondta hiányzom neki másfél hétig bírtuk külön. Nagyon nehéz de próbálok beletörődni abba, hogy ő ilyen és nem fog változni mert nem akarom elveszíteni.

2014. aug. 1. 07:19
 12/15 Fish1 ***** válasza:
Ha folyamatosan megalázkodsz előtte, és olyanért kérsz bocsánatot, amiért nem is kellene, az nem jó. Ez egyenes út a megalkuváshoz, a megalkuvó embereket pedig nem tiszteli a párjuk, mert jól tudják, hogy bármit megtehetnek velük következmények nélkül. Azért nem változik, mert mindig mindent megbocsátasz neki, elfogadsz tőle mindent, bármit is tesz. Tudja, hogy úgyis vele maradsz. Légy vele keményebb, egy normális kapcsolat nem a megalkuvásról szól, hanem a KÖLCSÖNÖS alkalmazkodásról. Ha megalkuvó vagy, ez mindig csak egyre rosszabb lesz, mert egyre több mindent fog megengedni magának veled szemben.
2014. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a véleményem amúgy, hogy nem tisztel, és tudja hogy bármit megtehet velem mert nagyon szeretem. Próbálok kemény lenni vele, de mindig én érzem szarul magam, állandóan úgy viselkedik, hogy nekem legyen bűntudatom.

Megpróbálok kicsit vele szemben a sarkamra állni, és remélem kijutunk ebből a hullámvölgyből.


Köszönöm szépen, hogy normálisan elmondtad a véleményed, igyekszem tanulni belőle :)

2014. aug. 1. 18:27
 14/15 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak következetességgel lehet megoldani. Évekkel ezelőtt én is jártam hasonló cipőben és hagytam, hogy ordenáré módon bánjanak velem. Azóta tanultam belőle és ahogy megváltozott az én viselkedésem, úgy álltak hozzám másképpen az emberek. Mindenképpen megéri, mert így szerintem felemészted magad. Olyan miatt meg ne legyen bűntudatod, ami miatt nem kell, hogy az legyen. Legyen a pasinak bűntudata, ha valamit rosszul csinál, és vállalja a következményeket. Az ő viselkedése egész addig nem fog változni, amíg a tieden nem változtatsz. :)
2014. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Érdekes így visszaolvasni ezt a kérdésemet. 2016 elején végül választás elé állítottam. Vagy megoldjuk, vagy szedje össze a cuccait és ne kínozzuk egymást. Elpakolt. Akkor még mimdig gyenge voltam, hogy kimondjam a szakítást, reméltem h neki mennifog. Hát ment. Azóta neki is van kapcsolata, szakítasunk után 2hónappal összejött egy kis ribivel(tényleg az, nem csak bunkóságból mondom 🤣). Most van egy gyerek náluk, de nem az exemtől 🤣🤣 én fél évig egyedül voltam...de csak 2napig sírtam utána nem tovább, magamra koncentráltam, és szabadnak, felszabadultnak,megkönnyebbültnek éreztem magamat. A mai napig hálás vagyok neki amiért kimondta h legyen vége. Azóta megtaláltam életem szerelmét, aki mindenben a társam, akkor is ha probléma van. Jövőre lesz az esküvőnk :)Akkor azthittem tudom mi a szerelem, de a jelenlegi párom olyan érzelmeket váltott és vált ki minden nap belőlem ami még mindig megtud lepni. Azt kell h mondjam, nagyon boldog vagyok! Ha akkor erősebb lettem volna, sokkal szebb lett volna az életemnek az a pár éve.


Ezt csak azért írtam le, hogy legyen egy pár bíztató szó is azoknak akik hasonló cipőben járnak most. Mindig erősnek kell lenni, és nem szabad elfelejteni h egy kapcsolat két emberen múlik!!! Ha a párotok nem együttműködő akkor ő nem a párotok!!! csak egy állomás az életedben, amit hamar elkell hagyni!!!

2019. okt. 14. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!