Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Türelmes legyek vagy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmes legyek vagy szakítsak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. Bő 1 hónapja elment nőgyógyászhoz, mert szeretnénk gyógyszerre változtatni a védekezést. De kiderült, hogy valami gombás fertőzést összeszedett. Ki lett kezelve. Én majd kb 2 hét múlva jutok el dokihoz. Viszont amióta kiderült ez az egész nem akar szexelni velem. De azt se engedi, hogy én kényeztessem a nyelvemmel. Ha én elkaptam tőle akkor a nyelvemen keresztül visszaadhatom neki. Mert ennyi erővel csókolózni se kéne. :S Ezt nem is mondtam neki, mert képes és azt se hagyná. :S Teljesen ki vagyok. Nem akarok várni még 2 hetet. Több mint 1 hónapja hozzá se értem. Van valamilyen ötletetek?

2014. júl. 22. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Verd ki!
2014. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óvszerrel attól még lehet, ha épp nem kúpozik.
2014. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne hagyd el.

de akkor ô se szopjpn le, ha szokott szopni mostanában.

2014. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miiicsoda? Azért akarsz szakítani vele, mert összeszedett egy betegséget? Én a helyedben egy évet is képes lennék várni, főleg, ha szeretem.

17F

2014. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gumi?bár ha gombát kezeli most akkor elvileg 1 hét amíg helyrejön
2014. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már kikezelte. Semmi baja.
2014. júl. 22. 18:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és az óvszert pedig nem szereti...:D Szóval gáz. :/
2014. júl. 22. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már semmi baja, akkor miért nem akar szexelni? Ez fura.. Egyébként nekem is volt hasonló, csak nekem más jellegű problémám volt, a barátom simán várt 3-4 hetet is, sőt többet is várt volna, ha kell. Ez ilyen, ahogy Ő mondta: "nem vagyunk már óvodások". :D


21/L

2014. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de itt te vagy a hunyó! Hiába kezelték ki, ha visszafertőzöd! Ha kikezeltetted volna magad te is, akkor ez most nem lenne probléma. Bár azt sem értem, a nődoki neked miért nem írt ki gyógyszert?
2014. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És te miért nem kezdted el hamarabb kezelni magad? Így jártál, most már muszáj lesz kivárnod. Inkább, mint hogy utána megint kezdhessétek elölről..
2014. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!