Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyutt de igazabol megse. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foreverinlove kérdése:

Egyutt de igazabol megse. Van e mas is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mar par eve tavol vagyok az otthonomtol. Kulfoldon dolgozok jobb megelhetoseg miatt. Otthon viszont volt egy haverom akivel eleg jo barati vizsonyban voltunk, addig amig fel eve osszejottunk. Szinte napi szinten tartjuk a kapcsolatot es mikor lehet (havi egyszer) talalkozunk. Eddig minden jo es szep cask a gond, hogy igazabol nem tisztaztuk le hogy most mi is van koztunk. O meg olyan ember aki a pillanatnak el es nem akar kapcsolatrol vitatkozni. En is nyilt ember vagyok, de az erzeseimet nem tudom sokaig magamban folytani.

Mikor egyutt vagyunk sokszor apropozik a jovorol egyutt. En meg csak hallgatom s nem mondok semmit, mert tudom nem akar ilyenrol vitatkozni. A szuleink is tudjak, hogy talalkozgatunk viszont megol engem ez a bizonytalalnsag. Persze tudom a munkam miatt kenytelen vagyok meg par evet kulfoldon dolgozni. Habar en az a szemely vagyok akinek fontosabb a szeretet mint a penz s lehet butan gondolkodom, de akkar a munkam is feladnam viszont ezt nem merem vele megbeszelni.

Felek attol nagyon, hogy elveszitem s szenvedest okoz majd nekem, mert tul beleelem magam az egeszbe. Mar sokszor gondolkodtam azon, hogy hazudjak neki, hogy talaltam itt valakit s szakitsam meg vele az egesszet mielott meg o dob engem vagy o jelenti be, hogy osszejott valakivel.


2014. júl. 30. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Nincs vesztenivalód. Menjen ki hozzád vagy akármi. De ha megse próbálod megbeszélni vele... Megkell mondanod neki mit szeretnél.
2014. júl. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, ha megprobalom beszelni vele akkor valamifele felelosseg erzete lesz s elmenekul. Viszont, ha hagyom, hogy termeszetesen alakuljanak ki a dolgok s erosodjenek az erzesek akkor jobb. Nem akarok egy hisztis zsimbes no lenni aki szamon keri a parjat mindenrol. Azert is hagytam az egesszet ennyire szabadon viszont felek a csalodastol.
2014. júl. 30. 04:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érzed jól magad így ebbe a helyzetbe. Azért írtál. A sötétbe nem tapogatózhatsz, ha homokra építessz...ne várj csodát. Ha úgy érzed lépned kell, egy biztos ''talajra akarod építeni a kapcsolatod, akkor hajrá. Úgy se sokáig bírod, hogy egyhelyben toporogsz. Hozd fel neki azokat az apropókat... Beszéljétek kicsit át. Ha nem komolyak a szándékai, akkor meg minek ''pazarolnád tovább az időd. Persze tudom, nem elfecsérelt idő... De érted. Az előző voltam.
2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!