Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves vagyok egy 8 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok egy 8 hónapos kapcsolattal egész életemből semmi több, kva jól nézek ki és nem értem miért nem találok senkit, miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 22:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Milyen pasit keresel?
2014. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 nax° válasza:

en szivesen jovok barmelyik pillanatban.

egyebkent tenyleg mindenki fel. kozeledj hozzajuk,beszelgess,mosolyogj.

vagy talalkozz velem es mutatom mit csinalj,milyen legyel.

2014. aug. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

A szépség nem minden!

Hiába vagy szőke és bociszemű, külsőségekkel először is a felszínes pasikat fogod megkapni, mondjuk ha ez kell akkor egészségedre.


Lány vagyok, de gondolom van olyan, hogy a normálisabb fiúknak a belső tulajdonságok fontosabbak, főleg egy kapcsolatnál.

Ha te aért panaszkodsz, mert nálad csak "csúnyább" embereket vonzod akkor szerintem menj el diszkózni vagy nemtom és ott szedj fel egy egy éjszakás kalandot, mert ezzel a hozzáállással csak az fog jutni neked.

16/l

2014. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Posztoltam egy kepet es ti mind az alapjan iteltek meg meghozza pont ahogy azt vartam mindezt miert mert szoke a hajam, bezzeg ha baran szinu lenne teljesen mas velemenyeket kaptam volna. Ennyit mindenkirol h azt aki szoke egybol elitelik es ha meg szep is akkor tuti nem lehet megkozeliteni. Hat akkor ne is. Annyira el van tevedve mindenkinek a felfogasa h......
2014. aug. 10. 18:15
 25/26 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, hogy tényleg kva jól nézel ki. Ha nem tűnt őszintének, akkor most egyértelművé teszem: teljesen komolyan gondoltam.
2014. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 nax° válasza:

senki fele nem jelezted,hogy lenne kozeledesi szandekod.

most akkor mi a baj? :/

2014. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!