Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú távú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú távú kapcsolat mellett bele lehet szeretni valaki másba?

Figyelt kérdés
Állítólag a szerelem elmúlik, marad a szeretet. Akkor gyakorlatilag lehetséges, hogy szerelmes legyen az ember valaki másba, ha kapcsolatban van, és szereti a társát?
2014. júl. 31. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most szolj neki gyorsan. Utana mar bonyolultabb lesz. Vegyel erot Magadon.
2014. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem állhatok elé, hogy hello szeretlek, nem is vagyok biztos abban, amit akarok. Volt már olyan, hogy az ösztöneimre hallgattam, nem tettem jól. Illetve volt egy mésik hosszú kapcsolatom, ahol hasonló gondok vtak, igazibol, ott nem voltam szerelmes másba, de olyasmi, ott vége lett, utána jöttek rá az ösztöneim, hogy nekem a régi kell....az én ösztöneim szenvedni szeretnek, erre már rájöttem, ha megkapnám az újat,félek, vele is hasonló lenne.
2014. júl. 31. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!