Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Big Poppa kérdése:

Melyik csajt valasszam?

Figyelt kérdés
van egy csaj akivel nagyon jol megvoltunk 3honapja (meg nem jartunk) de randink lett volna...de gyerekesen viselkedik...ma irja nekem az oszatlytarsam hogy jarna velem, melyik csajt valasszam?

2014. aug. 2. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Te is vagy kb 12 éves...
2014. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted:)
2014. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kerdesre valaszolnal inkabb...14vagyok
2014. aug. 2. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Látszik. Tök mindegy úgy is 2 hétig fog tartani, akármelyiket választod.
2014. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyiket se...Foleg ha kissebb mint te.A megoldas:Menekulj!!!Megjartam legalabb 3x...15 evesen.FUSS!
2014. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Anyukádat. Majd, ha felnevelt akkor próbálkozz NŐKKEL foglalkozni hülyegyerek.
2014. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Miért jön mindenki azzal, hogy a 14-15 évesek még nem lehetnek szerelmesek? Ez az első szerelemnek a kora :) Az egyik ismerősömék 13 évesen találkoztak először, járni kezdtek, majd volt egy kis szünet, most meg házasok. Nyilván lehet, hogy az egész csak max. 2 hétig tart,de most kezd kamaszodni és érdeklik a lányok. Ez szerintem normális. Az a nem normális, amikor 5-6.-osok kezdenek fiúzni, mert egy 11 és 14 éves között nagyon sok különbség van. Hihetetlen, hogy egy ember mennyit tud változni 2-3 év alatt tini korban. :)


A lényeg, ha kedveled a csajt, aki rád írt akkor Őt, de gondold végig, hogy a másik csajjal randiznátok-e még, ha nem lenne ilyen gyerekes. :)

2014. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Házi tyúkra nem lövünk.."

(vagy hogy van..:D)


1...

Nem lenne jó a 2. szakítás után 1 osztályban lenni..

Szóval! 1!

2014. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6os 4es szanalmasak vagytok, agyilag nem haladjatok meg az 5eves szintet....7es koszonom:)
2014. aug. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!