Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért borul így ki azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért borul így ki azon, hogy csókolóztam a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

2 éves korunk óta ismerjük egymást, a legjobb barátnőm és tudom, hogy mindenben számíthatok rá. Viszont a barátom annyira nem kedveli, mert szerinte túlságosan pörgős, semmit nem vesz komolyan és úgy van vele, hogy azért, mert pénze van, bármit megtehet... De nem ilyen ő, csak a barátom hiszi azt.

Tegnap volt a legjobb barátnőm szülinapja és megünnepeltük kicsit és egyszer csókolóztunk, de ez nekünk nem jelent semmit, csak hülyülés. Megtudta a barátom és teljesen kiakad, felemelte a hangját és hogy én megcsaltam, meg fogalma sincs, hogy ezek után mit gondoljon rólam. De az előző barátomat sosem zavarta ez és nem értem, miért kell úgy viselkedni emiatt, mintha a fél várossal csókolóztam volna.


2014. aug. 2. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Üsd agyon a barátnőd, te meg lógasd fel magad. egyből le van a gond két kreténről.
2014. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,

annyi eszed nincs, mint egy zsák krumplinak! :)

a barátod helyében páros lábbal rúgnálak a barátnőd seggébe.

megérdemelnéd.

2014. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én barátomat nem zavarná, főleg akkor, ha látja. :D

Hmm, fura a barátod és a válaszadók is. Buliban azzal hülyültünk, ha én szájonpuszilom a barátnőm, akkor ő is merje a barátját. Persze nem merték a fiúk megtenni. De ezen kiakadni érdekes. Lehet jobban jártál volna, ha akció előtt ez szóba került volna, és megtudtad volna mit gondol erről. De most már mindegy. Vannak akik nem torelálják, kész. :D

2014. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
na azért ez perverz! ráadásul még izgatónak sem az,mert nem top 10es nők hanem,városi hulladékégetőből szabadult deviáns retkek vagytok csupán.És így nem tolerálható.
2014. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A csók is megcsalás, függetlenül attól, hogy komolyan gondoltad-e és lánnyal is az. Az, hogy az elődnek nem volt gond, azért lehet, mert perverz volt. Te meg egy hadnemondjammi vagy, ha csak úgy smárolsz a barátnőddel. Én úgy kitenném a szűröd, hogy csak pislognál...
2014. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

uncsiii


csókolóztál mással, megcsaltad, ennyi. ne csodálkozz!

2014. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!