Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egyik napról a másikra kiszerettem a barátomból?

Figyelt kérdés

Elmentem nyaralni pár napra, előtte még iszonyatosan szerelmes voltam, de a nyaralás utolsó napján úgy érzem kiszerettem belőle. Elég sok minden történt ami miatt kiábrándulhattam belőle. Ezek lehet, hogy felhalmozódtak és egyszer csak arra ébredtem, hogy én már nem szeretem. Úgy érzem elmúlt a rózsaszín köd és minden negatív dolgot már észreveszek, vagyis eddig is észrevettem őket, csak a szerelem miatt megbolondultam és nem foglalkoztam velük, nem zavartak.


Szóval, lehetséges?


2014. aug. 3. 02:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-ossal.

A szerelem elmúlt nálunk is, és átalakult eszméletlenül erős szeretetté.

Mi hálaistennek "túléltük" ezt az időszakot(8ik hónapban távolodtunk el egymástól egy időre), és 3éve a legnagyobb boldogságban élünk, immár eljegyezve :)

Ha csak játszottál vele, akkor hagyd.

Amúgy ha szeretted, akkor még most is szereted, csak szeretnéd magad előtt letagadni, hogy erősnek tűnj abban a bizonyos tükörben...

Én azt tanácsolom, hogy akárhogy is döntesz, azt minél hamarabb tedd meg(főleg ha mellette).

Mert mire visszajön, valószínűleg egy más emberhez fogsz beszélni (ha) beszélsz.

32L

2014. aug. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Barron válasza:
Jó neked, hogy egyik napról a másikra kiszerettél belőle, én másfél éve nem tudok kiszeretni exemböl.
2014. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
ki szakítottkivel?
2014. aug. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki szakított kivel, elég bonyolult. A nagy veszekedésünk után én mondtam rá, hogy soha többet nem akarom látni, nem akarok beszélni vele. Erre ő mondta, hogy vége. Másnap még beszéltünk, akkor úgy tűnt mintha megbeszéltünk volna mindent, azt sugallta még sincs vége, de nem mondta ki. Aztán még aznap este mondta, hogy megbocsát (nem is tudom miért kéne megbocsátania, nem én voltam a hibás) és hogy folytathatjuk. Erre én mondtam, hogy nekem ez viszont így nem jó, én nem akarom. Erre megint csak ő mondta, hogy akkor legyen vége.

Na ebből döntsétek el, hogy ki szakított kivel... :D

Azt tudom, hogy én akartam jobban szakítani, de végül ő mondta ki. Szerintem szeretné úgy érezni mintha ő szakított volna.

2014. aug. 4. 02:11
 15/23 anonim válasza:

akkor mért nem szakítottál te előbb? :D

ez nagyon úgy tűnik mintha még mindig szeretnéd

2014. aug. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem. De csalódnom kellett benne, hogy ilyen könnyen képes volt eldobni mindent. Rájöttem, hogy ő nem szeretett engem. Ha ő nem fog kezdeményezni, hogy megbeszéljük a dolgokat, akkor a sors akarta, hogy szétmenjünk és így lesz a legjobb.
2014. aug. 4. 02:45
 17/23 anonim válasza:

Ahogy lataom te se kuzdottel meg semmiert az eletben.

Ilyen hozzaallassal sztem tole se varj a 0nal tobbet

2014. aug. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én igenis küzdöttem, ő nem küzdött, úgyhogy erről ennyit. És annak, hogy az életben miért küzdöttem, mi köze van ahhoz, hogy érte küzdöttem-e? Semmi értelme...
2014. aug. 4. 02:57
 19/23 anonim válasza:

*senkiert

Sztem hazudsz, mert 1:lany vagy

2: ugy irtad le ezt mintha vmi kiralyno lennel akiert konyorognikene

Ha vele is ilyen vagy merpedig szeintem igen, akkor jo, teszi h nem foglalkozik veled.

Ha annyira kell ne itt jartasda levespocskolot hanem mutasd meghoy nekedd isf ontos.

Ennyit errol

A tobbi csak onsajnaltatas amit napi szinten eloadtok, aztan ha egyev utan raszanjatok magatok akkor meg nektek all feljebb

Mert miaz h nem vart

Ez avalosag kiscsibe nem a cinema city

2014. aug. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy ezt személyesen még meg fogom beszélni vele. Főleg, hogy valami fontosat is kell neki mondanom, mert a napokban megtudtam valamit, ami mindkettőnket érinti, úgyhogy muszáj lesz beszélnünk...
2014. aug. 4. 03:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!