Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 26 évesen még nem vittél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen még nem vittél haza barátnőt akkor sejtették már a szüleid hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
Se fiút, de lányt se vittem haza.
2014. aug. 3. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt kitől kérded? Se 26, se meleg nem vagyok.
2014. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haza még én sem hoztam senkit. Ettől még voltak csajaim.
2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sejtik is, sajnos akkor sem kérdeznek rá nyíltan, pedig akkor egyszerűbb lenne előbújnom!


27/F (meleg)

2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudják, hidd el, hogy a szülői megérzés nagyon is létezik, ha ilyenről van szó. Én 23 voltam, amikor elmondtam, hogy meleg vagyok és nem lepte meg őket.. pont azért, mert soha nem vittem haza lányokat és nem is beszéltem róluk.
2014. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attol meg siman lehet hogy nem meleg, csak nincs sikere a noknel.
2014. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!