Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom Szegedre megy egyetemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom Szegedre megy egyetemre, viszont én inkább Budapestre mennék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátomat felvették Szegedre az egyetemre. Jövőre oda is költözik albérletbe, csak hétvégente fogom látni,mivel én még csak most leszek végzős. Jövőre kell eldönteni hogy hova is menjek tovább. Budapestet gondoltam eddig, mert Szegedet utálom és Pesten jóval több a lehetőség, viszont nem tudom milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. Szegedet tényleg nagyon utálom, nem tudom elképzelni hogy ott tanulok. Kapcsolatunk elég komoly, viszont félő, hogy ekkora távolságot nem bírna ki. Mit tegyek?
2014. aug. 4. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor mégse olyan komoly, ha nem bírná ki..
2014. aug. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

El kell hogy keserítselek de ennek semmi jövője nincs. 200 km lesz köztetek es egy pasinak nem eleg h hétvégén latja a csajat max par órára... Sem fizikailag sem kapcsolat ugyileg nem eleg neki...

Szerintem szakitsatok amíg nem túl késő es nem éri egyikotoket sem akkora lelki kar

2014. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzétek meg, hogy hogyan működik a tàvkapcsolat. Néha ne ő utazzon Pestre, hanem Te látogasd meg Szegeden. Hátha mégis megsuereted a várost. Én azt javaslom, hogy add be Pestre és Szegedre is a jelentkezést, ha még együtt lesztek addigra, more jelentkezni kell. Aztán majd lesz valahogy. Ja, és nem muszáj szüzességi fogadalmat tenni egymásnak. Lehet, hogy könnyebb, ha nincs dráma 1-1 hétközbeni szükséglet kielégítésből. De ezt Nektek kell tudni. 26/N
2014. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nalunk is hasonlo helyzet volt tavaly baratomat felvettek Pestre az egyetemre en meg csak vegzos voltam, tolunk Pest 120km-re van igy csak hetvgente neha kethetente talakoztunk, nagyon rossz volt h csak ennyit tudtunk talalkozni, nehez volt a masik nelkul de kibirtuk es ugy volt h most szeptembertol en is Pesten leszek es egy alberletbe leszunk, hat ez az elkepzeles a ponthatarok kihirdetesenek napjan osszedolt mert egyetlen egy ponttal lett kevesebb pontom mint a ponthatar, akkor sokat veszekedtunk mindketten kiborultunk, de masik suliba felettek ott kezdek es megprobalok fel ev utan atjelentkezni Pestre, ha ti is megprobaljatok nagyon nehez, nehez lesz elengedni minden hetvegen mikor visszamegy, de van esely h kibirjatok es sztem is add be majd Szegedre es Petre is erettsegi utan mege gyszer a sorrenden is lehet modositani h hova szeretnel menni ha van meg kerdesed irj nyugodtan
2014. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom: ami ezt nem bírja ki, az nem komoly szerelem.

A karrieredet eldobni nem érdemes, főleg egy olyan kapcsolatért, ami ennyire nem erős.

Másik oldalról meg: hetente 2-3 napot együtt tölthettek. Amelyik kapcsolat emellett tönkremegy, azt már bocs, de nem is érdemes folytatni.

2014. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki az írásodból, akkor jövőre lesz egy év, amikor ő Szegeden, te pedig Pesten leszel. Ez alatt az idő alatt megtudhatjátok, hogy mennyire is működne nektek egy távkapcsolat. Ha működik, akkor nem hinném, hogy gond lenne.

Egyik barátnőmék is így végezték el az egyetemet (ő Pécsett, a párja Szegeden tanult, hétvégente Pesten találkoztak), idén megvolt az eljegyzés, jövőre fognak házasodni.

2014. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!