Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy olyan pasi...

Lányok, ha egy olyan pasi megy oda hozzátok aki félénk meg kicsit önbizalom hiányos, és nem volt még nője, szoktatok neki esélyt adni? Ha igen, volt mikor megbántátok?

Figyelt kérdés
Sokat hallok ilyen általánosításokról, hogyha valaki önbizalom hiányos akkor az egész életében annak marad. Vagy ha megjön az önbizalma, akkor gyakran félre lép. Ti is így gondoljátok?
2013. dec. 2. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rögtön azzal indítasz hogy 'szia még nem volt nőm' akkor valószínűleg nem a legjobb pont:DD
2013. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért ne kaphatna

attól még lehet h értékes ember csak mert kicsi az önbizalma

max beszélgetünk ha már más nem lesz

2013. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem fogad el valakit olyannak amilyen eleve nem volt miről beszélni.
2013. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször hanyagolom őket mert képesek elszálni maguktól ha alakul valami. De volt egy srác most már a barátom ránézésre senki nem mondta meg hogy önbizalomhiányos meg viszahúzódó, hozzám is azért mert odajönni mert eldöntötte hogy változni akar és ugye rászánta magát és legyőzte a félelmét de nagyon jó embert látok benne még most is és tudom hogy egy álomférfi bújt el benne mert hihetetlen kedves volt, bár nem néz ki jól de tesz érte hogy minden rendben legyen vele így adtam neoi esélyt mer láttam rajta hogy komolyan gondolja a dolgokat és odateszi magát, nem akartam hogy magába forduljon picit meg is sajnáltam de nagyon jó vele. Érzelmes, tisztel, megbecsül, vigyáz is rám, és hihetetlen érzésekkel van tele a lelke. Egyszerűen szerethető és érdemes esélyt adni az ilyeneknek is mert sokszor ő belölü lesz az ideál.
2013. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjon akárki akármit, hozzám még félénk önbizalom hiányos pasi nem jött sose.

Vagy én nem vagyok a zsánerük, vagy nem mennek oda másokhoz sem.

2013. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

hát ha nem bunkó és nem jön fel tőle a bányából a szén, akkor beszélgetni miért ne lehetne?

Max megmarad ez a szint

2013. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy beszélgetnek veled, de a kiszemeltjük soha nem lesz egy ilyen pasas.
2014. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!