Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam helyre a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre a házasságom?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a Férjemmel, 1 éves a kisfiúnk. Sajnos, nagyon eltávolodtunk egymástól, ő rengeteget dolgozik, ha meg itthon van, akkor meg pihen, mert nagyon fáradt. A szexuális életünk szinte már nulla, a kisfiúval is alig tud foglalkozni, állandóan csak veszekszünk, ő a munkától feszült, én attól, hogy szinte egyedül nevelem a gyermekünket, nagyszülői segítségre nem számíthatunk. Nem tudom, hogy hogyan hozzam helyre a dolgainkat, és hogy egyáltalán még lehetséges-e. Próbálok kedveskedni, de ha ő beszól valamit, el is vágták a dolgot, és én is felkapom a vizet. Mit tehetnék? Nem szeretném, hogy a gyermekünk külön szülőkkel nőljön fel, láthatással, apai hétvégékkel, anyai hétköznapokkal, ezt sajnos már megtapasztaltam saját bőrömön, az én gyermekem nem akarom, hogy így nőljön fel, és szeretnék tenni azért, hogy minden a régi legyen, de fogalmam sincs, hogy hogyan. Valaki volt már hasonló helyzetben?

Köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat!


2014. aug. 4. 18:55
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
100%

Az biztos,hogy változtatnotok kell!

Beszéltetek már erről? ő is észrevette,hogy gond van?

Munkahelyet nem tud váltani esetleg? Az megoldás lehet.

2014. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyet sajnos nem tud váltani, mert nagyon különleges a szakmája, nem tud sajnos ugrálni. Persze, beszéltünk már róla, de mindig csak egy-két hét a változás időszaka, aztán megint minden a régi, de én nem akarom feladni, mit tegyek?
2014. aug. 4. 19:02
 3/8 anonim válasza:
a kapcsolatotok érdekében én elmennék akkár egy hétvégére kettesben a férjeddel..(gyerek nélkül) szerintem megérné h egyáltalán meg van e még a szikra köztetek..ha meg minden okay akkor szerintem beszélgessetek el az egész élet menetetekről(gyerek,házzasság,munka..stb.).minden esetre kitartás!.;)
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerida ***** válasza:

Hát ha nem dolgozol, akkor munkamegosztásnak kéne lennie, ha ez opció. Tehát ő nem dolgozza ki a lelkét, kevesebbet válla (ha lehetséges) és te is hozzá teszel a betevőhöz. Ez egy hosszútávú megoldás.


Ha megengedhetitek magatoknak akkor egy hétvégét be kéne fizetnetek magatoknak. És pihenni. Idegen környezetben sokszor megint egymásra találnak az emberek.


De csinálhatsz neki, egy "könnyített" hétvégét. Megfürdeted, megmasszírozod, ellazítod. Aztán beszélsz vele ezekről a dolgokról.

2014. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, megpróbáljuk a közös hétvégét, csak nem tudom, hogy hogy lehet kibírni a kisfiúnk nélkül olyan sok időt, hiszen minden pillanatban velem volt, van. A legtöbb idő, amit nélküle töltöttem az 8 óra volt, akkor a mama elvitte magához.
2014. aug. 4. 19:13
 6/8 Kerida ***** válasza:

Ez hiba, ha nem tudsz elszakadni a gyermekedtől! Sok esetben a férfi elveszti a férfiúi érzéseit, ha a nő a porontynak szenteli magát. Kikurblizzák az első székből, és mivel mégiscsak a gyereke, így férfiúi pozíciójáról lemond... vagy keres egy olyan kapcsolatot ahol még ő lehet az első.

A férjed férfi marad, ez ne feledd! Tehát ugyanúgy nőnek kell maradnod mellette, ha azt szeretnéd, hogy annak is nézzen!

2014. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
Előzőnek igaza van, nem jó dolog ha folyton a gyereken csüngsz, a férjeddel kettőtöknek is meg kell lennie a privát szférátoknak, nő és feleség is vagy az anya szerep mellett, sok nő elköveti azt a hibát, hogy szülés után átvedlik 100% anyába és csak a gyerek számít semmi más, aztán jön a csodálkozás, hogy a házassága elkezd legördülni a lejtőn, ilyenkor van az, hogy az elhanyagolt férj a munkába temetkezik és később akár félrejárkál, más nőnél keresi a boldogságot.
2014. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit magamra ismertem az írásodban.És én volnék a fáradt férj,aki semmit sem tett,még boltba sem ő ment el..Elköltözött a feleségem a 2 éves kisfiunkkal,igen,ez lett a vége!Nekünk nem volt segítség,tehát a gyerekkel volt mindig,még bevásárolni is azért ment ő,hogy ne legyen a 4 fal között.Nem tudom nálatok van-e aki vigyázna a kicsire.Mert ha van,sürgősen passzoljátok le a gyerkőcöt,és ha még tudtok normális hangnemben beszélgetni,akkor hajrá.Nálunk már az sem ment.Órákig tudnék írni,azt javaslom írj privátban,talán úgy jobb lenne.De mindenek előtt NYUGALOM!!!!szarj le mindent,apró dolgokon nehogy felhúzd magad,mert megalapozza a napod.írj
2014. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!