Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, ti közös fogpasztát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti közös fogpasztát használtok?

Figyelt kérdés

Én egy külön kis táskában tartom a kozmetikumaimat, mivel csak egy polcunk van, oda nem férnek. Zuhanyzás közben szoktam fogat mosni. A táska olyan helyen van, hogy simán elérem a zuhany alól, így benne a fogpaszta meg a fogkefe is.

A párom viszont furcsálja, hogy külön fogpasztán vagyunk, mert ez nem olyan "páros".


Nálatok hogy van?


(Természetesen azoktól kérdem, akik együtt élnek)


2014. aug. 4. 19:04
 1/9 Kerida ***** válasza:

Minden párommal megosztottam a fogkrémet és viszont, ha együtt, ha külön éltünk (és egymásnál aludtunk).


Az nem olyan speckó szer, hogy külön kéne hurcolnom.

2014. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár most nincs senkim, a multamat nézve szinte mindig

külön fogpasztánk volt. Nekem megvan a sajátom, amit

szeretek, amire esküdök, ugye márkahűség stb, de ezt

nem kényszeríthetem rá senkire :)

2014. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
fogpaszta. ez olyan vicces szóóó :DDDD
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Há' 'áz átó füg mennyit sikerű' lopni abba a hónapba a déjembű.
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogkrémre gondolsz? Mi külön használunk, de csak azért, mert nekem ínysorvadásom van, így Elmexet használok, a párom meg nem bírja az ízét meg drága is lenne hogy feleslegesen azzal mossa. Előtte közös volt :D
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj, ne haragudjatok: fogkrém


Felvidéken mi fogpasztának használjuk :D

2014. aug. 4. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Tusolás/fürdés után szoktam fegatmosni. Közös volt.
2014. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy oké, de akkor ezentúl a fogkefe is közös, meg a szivacs, az alsóneműitek, az összes ruhátok, a dezodor, meg úgy általában mindenetek mert hát a külön cuccok azok nem "párosak".
2014. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk közös, mert mindketten ugyanazt a márkát szeretjük. Ez nem olyan, mint egy fogkefe, vagy alsónemű például. Nyilván ha mindketten másmilyent szeretnénk, akkor nem közös lenne.
2014. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!