Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? Vagy csak úgy kíváncsiságból kérdezte? Hosszú lesz, bocsi.

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, minden a legnagyobb rendben van köztünk, nagyon szeretjük egymást. Tervezgetjük mindig a jövőnket, ház, gyerek, stb. Még a kapcsolatunk elején mondta a párom, hogy ő nem híve az esküvőnek, szerinte felesleges. Aztán később (szerintem hülyeségből) kérdezte, hogy hozzámennék-e és szülnék-e neki gyereket (ezt még nagyon az elején kérdezte)

Esküvőről azóta szó sem esett, gondoltam, hogy ha nem akar, akkor nem erőltetem, végülis nem a papíron múlik.


Erre pár napja este bohóckodtunk az ágyba, nagy röhögés, stb, egyszer csak hozzámbújt, bámult pár másodpercig a szemembe, majd ezt mondta:

"Annyira szép vagy.." Hatásszünet. Majd: "Hozzám jönnél, ha megkérnélek?"

Szerintetek ez jelent valamit, vagy csak úgy érdekelte?



Azért nem tudom eldönteni, mert ez előtt a kérdés előtt pár nappal néztünk egy filmet, ahol épp eljegyzési gyűrűt vett a srác, és kérdeztem tőle, hogy honnan tudja, hogy mekkora gyűrű kell. Erre ő azt mondta, hogy nekem akkora kell, amekkora neki az első ujjpercére pont jó, és levette a gyűrűmet felpróbálni. Szerintetek?


2014. aug. 4. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy fontolgatja, hogy majd megkéri a kezedet, lehet h amúgy nem híve az ilyesminek, de megeshet, hogy időközben megváltozott a véleménye.
2014. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy azt is tudja már, hogy milyen gyűrű jó neked. Gyanús.

Én azt mondom, hogy akar valami komolyat :D

De ez a pasidtól is függ, ne látunk bele a fejébe, de elég érdekesen alakultak a dolgok.

Várj egy pici és majd kiderül :)

Esetleg puhatolózz kicsit. :D

Hajrá!

2014. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És szerintetek jól válaszoltam neki?

Régebben, mikor kérdezte, igent mondtam.

Pár órával a mostani kérdése előtt volt egy olyan kijelentésem, hogy "veled szeretném leélni az életem" - erre ő akkor elhallgatott és témát váltott

Mikor megkérdezte este, azt válaszoltam neki, hogy "Kérj meg, és megtudod ;) "

Erre azt mondta, hogy "Neeeeem, nem játszunk ilyet :)"


Szerintetek? Rosszul válaszoltam?

2014. aug. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!