Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mondja el, hogy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondja el, hogy mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tetszem a srácnak,mikor én akarok beszélgetni vele,találkozni ö nem akar epp,hogy csak visszaválaszol valamit,ha ö akar és kimegyek kedves aranyos stb,sokszor probáltam már ki,hogy nem válaszoltam,vagy nem irtam vissza akkor meg hatalmas magyarázkodás,hogy én kellek neki és nem akar elengedni,de továbbra is igy viselkedik.mi ez,hogy csak akkor keres ha ö akar ???s ha más pasival megyek világ vége van.ez megy egy fél éve tetszik a srác de már unok barkobázni,valaki forditsa le,hogy miért müveli ezt

2014. aug. 4. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyira nincs oda érted. De jól esik,h van valaki,akinek bejön. Ezt nem akarja eklveszíteni. Bántja az egóját,ha más pasival vagy.
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!