Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Alapfelállás. Én 25 éves férfi vagyok. Ő 31 éves nő.

Albérletben lakunk jelenleg 3an és van 1 üres erkélyes szoba. Nagy ritkán megengedem volt osztálytársam,hogy bent aludjon


nálam. Ő is velem lakott 1 évvel ezelőtt és ott hagyott ágyat és egyéb bútorokat. Ezeket mi használjuk,így ez egy kölcsönös


nem kimondott megállapodás.

Nálam volt barátnőm és iszogattunk. Beakartunk vonulni a külön szobába,de már ott volt a srác laptopja meg táskája. Ekkor


felidegesítette magát,hogy ez micsoda. Minek alszanak itt 66-an. Ő megy haza. Leszarja mit mondok(pl,hogy én lakok


itt.megkérem és kint alszik az átjáró szobán)

Kértem értelmesen,hogy nyugodjon le aminek az lett a vége,hogy elkezdett lökdösni. Megint csak arra kértem,hogy ezt fejezze


be és nyugodjon meg stb. Szembe álltam vele és úgy reagálta le ezt hogy elkezdte kicsavarni,hátratörni a kisujjam és rángatni


erőből( 3 napig nem tudtam kezet fogni)

Nagy nehezen megfogtam a csuklóját,hogy hagyja ezt abba. Ekkor elkezdett ordítani velem,hogy kihívja a rendőrséget ha nem


engedem haza.

Ekkor elálltam előle és mondtam,hogy menjen. Ez eléggé felidegesített és amikor beszállt a liftbe beleütöttem és rúgtam a lift ajtóba.Megjegyzem hallottam a koppanását(később fontos infó).

Ezen kiborultam rendesen és fél óra múlva hívott,hogy ne haragudjak.

2 napig nem tudtam elérni és nem reagált semmire. Aztán közölte,hogy én bokán rúgtam(???) és ezt nem tűri el tőlem. A kezemre annyit reagált,hogy nem vállalja a részegen tett dolgokért a felelősséget. Na meg ne is nyavalyogjak,mint 1 gyerek

Legközelebb a széket fogom véletlen hozzá vágni


Most 1 hét után megjegyeztem neki,hogy szeretnék beszélni vele mint 1 felnőtt normális ember.Ezt annyival reagálta le,hogy ez mégis milyen mondat. Kicsit leírtam neki részletesebben: A beszélgetés nem abból áll,hogy megjegyzéseket tesz a másikra,hanem végighallgatja türelmesen. Szerinte ő jobban tudja milyen felnőttként normálisan viselkedni,mert én 1 takonypóc vagyok. Ekkor megjegyeztem,hogy épp ez az a hangnem ami nem normális felnőtthöz illik. Plusz lekezelő és lenéző velem szemben,ha csak a korral jön. Természetesen ő van megsértődve és vérig sértve.


2014. júl. 18. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oké, kettőtök közül inkább téged látlak hisztis gyerekre hogy nekiállsz ezt itt kifejteni, ráadásul rossz kategóriában. Az oldal címére hívnám fel a figyelmed: gyakori kérdések

-.-'

2014. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit akarsz egy öreg szívónőtől?

Az öreget természetesen a piára értem, mert tuti nem ma kezdte a szakmát, már mint a piálásban...

Rettenetes, orvosi eset, és ezer százalékra mondom rendesen el van merülve a piában, akinek ennyire elszállt a gátlásossága, és a bűntudata, az masszív lehet...

Menekülj!

2014. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a kérdés jó kategóriában van :D


megjegyzem belőled is kihozza a gyerekes ént, szóval eléggé rossz hatással van rád, a kérdésre a válasz: egyáltalán nem normális viselkedés...

2014. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mert nem normális.
2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Koltozz egyedul es nolj fel!
2014. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Abban mi a hisztis viselkedés,hogy nem értem az ilyen mértékű felháborodását?

Emberek véleményére vagyok kíváncsi,hogy más hogyan kezelné ezt a szituációt.

De megnézném te mit szólnál,ha a barátnőd minden gondolkodás nélkül direkt fájdalmat okozna neked.

Lásd következő példám.

Új lakót kerestem. Telefonon reagáltam írásban és nem figyeltem arra amit mondott erre elkapta a gyűrűs ujjam és kicsavarta...

Bizonyára én vagyok a hisztis és gyerekes,mert más visszakézből lekeverne neki ilyenért. Én meg csak megakarom beszélni,hogy ez mégis mire jó


Egyetemistaként saját magamat tartom el.Szüleimtől nem kapok anyagi támogatást(nem kérek és nem is várom el).Így a külön lakás fentartása nem megoldható és kivitelezhető

2014. júl. 18. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a nő akkor is elvarnyúzott spiné, csipesz, lapát...

:DD

2014. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy büszke lehetsz magadra, hogy tartasz valahová, és megállsz suli mellett is a lábadon, gratula..

:))

Egy lehúzós, energiavámpír szivattyú nő nem kell neked!

2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez a viselkedés nem elfogadható a részéről egyáltalán. ha párkapcsolatban éltek, és elméletileg szeret téged (bár a példák nem feltétlenül ezt mutatják), akkor miért esik neki jól, ha fájdalmat okozhat neked... én azt mondom, hogy állj ki magadért, és hagyd őt ott a manóba. a helyedben egy perccel sem maradnék meg mellette tovább. ha most így viselkedik, ki tudja, hogy mi mindenre képes még. és véleményem szerint kettőtök közül ő az aki gyerekesen viselkedik. előjön belőle a hisztis "kiskirálynő" énje, ha nem kapja meg rögtön azonnal, amit szeretne.
2014. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az is probléma volt nem egyszer,hogy ha nem értünk egyet valamiben akkor az én véleményem automatikusan hülyeség meg magyarázkodás

Volt lehetőség diákszövetkezeten keresztül felutazni Pestre.Oda-vissza út biztosítva.Indulástól hazaútig órabérben kaptam volna.Plusz 1000 Ft kajapénzt az 1 órás sétáért! Úgy gondoltam,hogy ingyen pénznek mindig van helye és ebben semmi rossz nincs.Persze megkaptam a lebaszást,hogy az ilyet meg kell beszélni és fejben tartani.Na meg ez rosszul esik a másiknak.Én biztosan szórakozni megyek Nem pedig eldönteni automatikusan a másik kárára és megkérdezése nélkül. Plusz milyen dolog az,hogy képes lennék elmenni nélküle akár több napra haverjaimmal ha ő nem ér rá.

Osztálytalálkozót is hülyeségnek találja.

Egyáltalán nem vagyok kigyúrt és hú de nagyon oltári jó pasi,de a bizalma bennem nulla. Rászolgálni nem szolgáltam erre,mert a munkámból adódóan muszáj szóba állnom mással.

2014. júl. 18. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!