Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják ennyire erőltetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják ennyire erőltetni, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy a családom azt akarja, hogy boldog legyek, és legyen unoka, de ezt minek erőltetni ha nem megy?

Soha nem volt még barátnőm se, se még randi közelében sem jártam, hiába próbálkoztam. Egy időben nagyon fájt a magány, de mostanra sikerült leküzdenem, és próbálok minél boldogabb lenni egyedül, de valahogy a családom nem bír erről a "párkapcsolatosdi" dologról leszállni. Azt az 1 dolgot kifejezetten utálom, mikor a családom folyamat felhozza, hogy "egyedül nem leszek boldog" meg hasonló dumák. Miért akarják ennyire erőltetni egy olyan dolgot ami nem megy számomra?


2014. aug. 4. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dettó nálam is egyszerűen felemészt a belső és külső nyomás.Egyszerűen nem látok kiutat belőlek.A közeli hozzátartozók képtelenek női szemmel értékelni engem.
2014. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad:


"a családom azt akarja, hogy boldog legyek, és legyen unoka"

2014. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak segiteni akarnak, ösztönöznek. Persze nem ilyen egyszerü, ők biztos nem tudják, hogy ezzel csak megbántanak.
2014. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ohh, és kifelejtettem azt hogy 23/F
2014. aug. 4. 23:07
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert azt hiszik az emberek hogy csak kapcsolatban lehetsz boldog. Számos hiedelmük mellett ez nagyon erős hiedelem.
2014. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a trend és ennél sokkal rosszabb lesz.A magányos emberek társadalma jön el.Lásd Dél
2014. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy ezt mondom,de tipikus begyepesedettek,akik ezzel szekálják a másikat.Szinglin is élhet jó életet az ember.
2014. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet...
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy a családom mit akarna (mit várnának el tőlem) na de azért engedtessen már a világ! Ez az én életem, nem az övék. Az 1 dolog, hogy nekik összejött meg hasonló de nem mindenkivel történik meg ilyen csoda, ha meg is történik az meg lehet 30-40 éves koromban fog megtörténni.
2014. aug. 4. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére én vissza tudok vágni jó dumákkal, mert pl, anyám egyéves koromban elvált (apámat azóta se láttam), a nagybátyám is "boldog" házasságban lett alkoholista, stb...:D
2014. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!