Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok, bárhogy próbálkozok, egyszerűen nem tudom magam túltenni a volt barátnőmön. Ismerkedtem másokkal, megszakítottam vele minden kapcsolatot, próbáltam nem rá gondolni, és az idő is telt - de ez sem segített. Nincs olyan másik lány, aki ennyire megfogott volna, mint ő, és sajnos ezt el se tudom képzelni.

Köszönöm, aki végigolvasta, és kíméljetek meg kérlek a viccesebbnél viccesebb válaszokkal és marhaságokkal.



2014. aug. 5. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, velem most szakított barátnőm, hogy "nem érzi amit eddig" egy tökéletes kapcsolat után. Ugyan úgy próbáltam elfelejteni, próbáltam túl tenni magam rajta, ismerkedtem is, de nem megy. Mindenhol őt látom.

Ha van esély, szerintem próbáld meg újra, ha nem akkor az idő begyógyít mindent :)

2014. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
party, és más csajt felszedni
2014. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy fog menni, ha fejben lezárod ezt magadban. Minden fejben dől el. Ne gondolj rá, ne nézegesd az adatlapját. És keress valaki mást. Sajnos nincs olyan tabletta, aminek a bevétele után elfelejted a volt barátnőd. Időbe fog telni, de csak így lehet.
2014. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az idő megold mindent. Mást úgysem tudsz csinálni. Max visszaszerezni, bár nem tudom miért szakítottatok. Ha csak valami hülyeség miatt akkor küzdj érte. Ha úgy érzed hogy neked csak ő kell akkor ne engedd el. Viszont ha nyomós oka volt a szakításnak, akkor nem tehetsz mást mint vársz. Majd egyszer jön valaki, aki elfeledteti veled azt a lányt.
2014. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen csak te, meg az idő tud segíteni. Töröld ki, ahonnan csak tudod, hogy ne legyen esélyed emlékezni se. Aztán éld az életed, és várj türelmesen, idővel fakulni fog az a kép...
2014. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos elég messze lakunk egymástól (100km) és ugyan míg kapcsolat, addig oké, de amúgy is van neki most barátja. Nem szoktam nézegetni az adatlapját, amúgy sem frissíti, és gyakorlatilag semmi esély, hogy újrakezdjük, meg az útjaink is teljesen más felé néznek egyelőre. Most "felszedtem" egy csajt ilyen barátság extrákkal dologra, mert tudom, hogy őt nem tudnám úgy szeretni, és ez neki is megfelel.
2014. aug. 5. 12:02
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, tudtam, hogy vannak itt normálisabbak, mindenkit felpontoztam/felpontozok:)
2014. aug. 5. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is évekbe telt túltenni magamat az exemen. Ha megláttam néha, majd kiugrott a szívem, olyan hevesen vert. Elfelejteni sose fogom, és ez így is van rendjén. De megismertem valakit, kb két évvel később és már 8 éve vagyok vele.

A legjobb megoldás, ha addig is a saját életeddel törődsz. Azt építgetsd, vállalj be több munkát, foglalkozz a hobbiddal (ha van).

Vagy próbálj kimenni külföldre egy ideig dolgozni. Egyrészt "levegőváltozás", jó kereseti lehetőség, könnyebb felejteni, ha minél távolabb kerülsz az exedtől.

2014. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!