Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a barátnőm családjával?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozom a barátnőm családjával először. Természetesen tudom milyen, mert volt már pár ilyenben részem, de van egy idősebb fiú testvére. Neki illik vinni valamit? Tudom, lánytesóinak virágot, mert azt szoktam. Anyukájának is virágot. Kisöcsnek csoki. De bátyjának, mit kellene? Szerintem semmit, mert nem őhozzá megyek, de ha másként látjátok, szívesen meghallgatnám a véleményeteket. 24/F

2014. aug. 5. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát a mai világban nem lehet tudni...lehet pont az öcséd kéne neki és nem a húgod :D
2014. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek. De jobb, ha csak magam megyek :D
2014. aug. 5. 12:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Nőknek illik, férfinak nem. Nem is nagyon veszik jó néven eddigi tapasztalataim alapján. 21/L
2014. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5,9,11:


ja am a húgomnak van pasija, nekem nem hozott semmit szerintem a kisebbik húgomnak sem :D talán még anyámnak se virágot...mondjuk nem az agyából él :D de engem nem is érdekel mit hoz mit csinál nekem...a húgomat tegye boldoggá, ne nálam akarjon bevágódni, mondjuk mostanában próbálkozik...ebben a hónapban jön a babájuk is...de én távolság tartó vagyok az egész családdal szemben, én nem várok semmit :) hülyülni lehet vele ez jó...nem sértődékeny meg búval baxott...

2014. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!