Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány/nő, aki nem az erőszakot, hipermaszkulinitást, megalázást és mindenféle mazohista dolgokat részesíti előnyben hanem inkább a szenvedélyt és egyben a romantikát?

Figyelt kérdés
Tudom persze a mesében van ilyen ma már csak. Ne reméljek. Esküszöm mintha egy 16 éves gyerek írta volna ki a kérdést, aki még naiv, idealista, holott tudja, milyen a való világ.
2014. aug. 5. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Amint láthatod eddig nem sok nő jelentkezett... :-)


Én is csak egy srác vagyok a sok közül, a véleményem is csak egy a sok közül...


Szóval egy sokat tapasztalt haverom mondta, hogy: "A nők arra vágynak, hogy jól megb*a.szák őket"...


Ehhez persze jöhet egy kis romantika is, de a nők menekülnek a gondolkodó, érző férfiak elől, hogy miért? Mert mindenki ahhoz vonzódik, aki hasonló őhozzá! :-)

2014. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ezért jobb egyedül lenni. Erre nagyon mást nem tudok most írni.
2014. aug. 5. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom miért kell egy genetikusan kódolt szexuális viselkedési forma ellen ágálni ... Nőj fel és jöjj rá, hogy milyenek a nők és milyenek a férfiak és talán boldogulsz a párkereséssel :-P
2014. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyafogás és a sértődöttség mennyire romantikus szerinted?
2014. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szóval egy sokat tapasztalt haverom mondta, hogy: "A nők arra vágynak, hogy jól megb*a.szák őket"...


Ehhez persze jöhet egy kis romantika is, de a nők menekülnek a gondolkodó, érző férfiak elől, hogy miért? Mert mindenki ahhoz vonzódik, aki hasonló őhozzá! :-)"


Nos, ujabb elkeseredett ferfiak, jejzusom. Igen, en is azt igenylem, hogy ha szexre kerul a sor, akkor jol megb.sszon a parom. Ettol fuggetlenul egyebkent mindketten muvelt, intelligens emberek vagyunk, imadunk eljarni kiallitasokra, moziba, szinhazba, vagy csak kiulni a Margitszigetre es osszebujni..viszont ha szex, akkor az altalaban kemeny es mocskos, szenvedelyes, erzeki, felvaltva..tehat szamomra hulyeseg ez a parhuzam.

2014. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EffyStonem96 ***** válasza:

Ez az egész hülyeség.

Miért ne lennének ilyen nők? Rossz helyen keresel szerintem.

Én szinte csak olyanokat ismerek, akik ha nem is menthetetlenül romantikusak, azért mégiscsak inkább azt szeretik.

Inkább hagyd abba a nyafogást és indulj el jó helyen keresni, mert tele van velünk a világ :D

2014. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!