Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
32 eves vagyok, ferjnel, van ket gyerekünk! Mindenünk megvan, a férjem a legjobb ember ezen a földön, de vhogy beütött a hétköznapok unalma. Megismerkedtem vkivel, hebe hóba osszefutok vele, nálam sokkal fiatalabb, nem történt meg semmi olyan, de ez csak az en tartasom miatt, viszont sokat jár a fejemben, es azóta teljesen kivagyok. Vannak ilyen hullamvolgyek minden házasságban? Szeretem a férjem es a családomat, csak a másiknál meg ott az újdonság varázsa, de ez most vhogy megboritotta nagyon a lelki vilagomat. Miért történnek ilyenek? Mi a kiút az ilyenből?
2014. aug. 5. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
úgyis régen szexeltél már egy jót, feküdj le vele
2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: A házasság négy évszaka

ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet :)

2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jázi :) ***** válasza:
100%

Neked kell eldönteni,hogy a család a fontosabb vagy egy valószínűleg pár alkalmas szexkapcsolat!?

Szerintem te is tudod mi a helyes csak a kíváncsiság nem hagy nyugodni!

Ha a családot választod, az lenne a legjobb ha minden kapcsolatot megszakítanál az új férfival. Idővel elmúlik a vágy meg a kíváncsiságod.

Na meg persze akkor kellene valamit tenni a házasságodért is,hogy rendbe jöjjenek a dolgok. Kettesben való kikapcsolódás, beszélgetések. Lehet ő is érzi,hogy nincs minden rendben, csak még nem beszéltétek meg!

2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én a helyedben megnézném a A hűtlent Richard Gere-rel, nagyon komoly, nagyon ütős a témában, hidd el jobb lesz mint itt bárki válasza, szerintem helyre zökkent...

Orvosi utasításra,( A hűtlen) mielőtt késő lesz...

2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Gary chapmantol épp a szeret nyelveket olvasom!:)


Igen, tudom mit kene tennem, csak mindig ott motoszkál a kisördög, h ez biztos azért van, m nem illunk össze a férjemmel, es más rendes feleségnek ilyen biztosan eszébe sem jutna!:( persze, minden házasságban vannak nehézségek, csak en most találkozom először ilEn szituacioval!

2014. aug. 5. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Kicsit más a téma, de a lényeg ugyanaz... Olvasd át!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Amit figyelmedbe ajánlok:


27-es, 40-es válaszok. De érdekes az egész...


Főleg azért, mert amint láthatod, kőkeményen le lettünk pontozva...

Azóta viszont számtalan privátot kaptam, nagyon sokan vannak ugyanebben a cipőben, csak nem merik felvállalni.... még maguknak sem!

2014. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lattam azt a filmet sokszor, nagyon jo film! Tanulságos amugy!
2014. aug. 5. 15:37
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha a családot választod, az lenne a legjobb ha minden kapcsolatot megszakítanál az új férfival. Idővel elmúlik a vágy meg a kíváncsiságod. "


Jázi: nem múlik el...

2014. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első körben mindenképpen az lenne a jó, ha férjedet próbálnád kicsit érdekesebbre faragni. Öltöztesd, töltsetek több időt kettesben.

Ha ez nem megy, akkor, ha dolgozó nő vagy, akkor lépj félre, legyél diszkrét, úgy hogy ez a család harmóniáját ne veszélyeztesse.


Ha viszont háztartásbeli vagy (férjed tart el), akkor nincs erkölcsi jogod arra, hogy félrelépj.


37F

2014. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen vannak ilyen hullámvölgyek időszakosan mindenki életében, hisz nem lehet örökké nyár sem!!!


Csak egy különbség van ebben a hullámvölgyben: Ki hogyan éli át?!

Te szenvedsz és elbizonytalanodsz... Kínlódsz, kételkedsz, felborult a rózsaszín kis világod...


10 Éve élek párkapcsolatban, időnként nálam is megjelenik egy férfi aki felkelti az érdeklődésemet... az első fellángolásnál iszonyúan szenvedtem a kétségektől, hogy mit tegyek. Kit válasszak, merre tovább, a biztos kapcsolatot rúgjam fel egy kalandért? (mert ugyebár a megcsalás szóba sem jöhetett huszonévesen) Aztán leküzdöttem a vágyat, a párommal maradtam, idővel elmúlt a vonzódásom az 'idegen' iránt. S egy cseppet sem bántam meg a DÖNTÉSemet. A párkapcsolatomra kifejezetten jó hatással volt ez az átértékelős időszak...


Aztán ismét egy hasonló hullámvölgy következett. Ez már egyáltalán nem volt oly intenzív. Viszonylag hamar lejátszódott bennem...


S jelenleg megint kezd ébredezni a vágy valaki iránt...

De most már az a különbség hogy élvezem!!! Nem kínlódok..


Az eszemmel, a szívemmel tudom és érzem hogy a párommal akarom leélni az egész életemet. Ezt olyan igazán, minden sejtemmel érzem. Így már teljesen más megélni az idegen férfi által felébresztett vágyat!!!


Ahogy a másik kérdés válaszaiban is megtalálható, kell hogy a férfi férfinek a nő pedig nőnek érezze magát!!! Nos ők attól érzik magukat igazán elemükben, ha néha néha 'megbotlanak'... Szerintem ennél összetettebb az hogy a nő mitől nő, de! igenis kell a másik nem iránti visszajelzés.

S ha ezt olyantól kapjuk aki számunkra vonzó, miért kell egyből kétségbe esni?!? Miért kell megijedni magunktól, a vonzódásunktól? Én elDÖNTÖTTEM hogy a pasim kell nekem, de ettől még élvezem mások közeledését! (de nem kihasználva)

Érted? Egyszerűen csak élvezem a perceket. Élvezem hogy egymásramosolygunk, élvezem a lopott pillantásokat, az elejtett beszólásokat és ennyi!!!!

Igen vonz, szexuálisan izgat, rengetegszer álmodozom arról, hogy hatalmasat szexelünk, de ez csak képzelet!!! A valóságban úgysem lenne oly tökéletes, az meg csalódáshoz vezetne. Őszintén: hányszor álmodoztál arról hogy elcsábulsz? s bitzosra mondom, nem úgy történne ahogy a képzeletedben! Akkor mi lenne a vége? Még nagyobb mélységbe zuhannál...


Szóval éld meg a pillanatot, élvezd a történéseket!!!


Nem tudom, mi fog kisülni nekem a jelenlegi hullámvölgyemből. De egy biztos! Tapasztaltabb leszek! S miért ne élvezhetném ezt az időszakot?


S te miért nem élvezed hogy zsonganak a hormonjaid, s ismét érzed hogy kívánatos nő vagy!?


28/N

2014. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!