Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
32 eves vagyok, ferjnel, van ket gyerekünk! Mindenünk megvan, a férjem a legjobb ember ezen a földön, de vhogy beütött a hétköznapok unalma. Megismerkedtem vkivel, hebe hóba osszefutok vele, nálam sokkal fiatalabb, nem történt meg semmi olyan, de ez csak az en tartasom miatt, viszont sokat jár a fejemben, es azóta teljesen kivagyok. Vannak ilyen hullamvolgyek minden házasságban? Szeretem a férjem es a családomat, csak a másiknál meg ott az újdonság varázsa, de ez most vhogy megboritotta nagyon a lelki vilagomat. Miért történnek ilyenek? Mi a kiút az ilyenből?
2014. aug. 5. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt:


Nem kell megcsalnod/elhagynod a párodat, csak mert érdeklődsz más iránt is! Csak élvezd a zsibongást mely most benned zajlik le!!!


28/N

2014. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Megcsalasig ezek szerint sosem jutottál el? Amugy tökre igazad van abban, amit írsz, es ha hűséges vagy, akkor tenyleg nem kell hogy felboritson az, ha mások szépnek, jo nőnek látnak!
2014. aug. 5. 17:37
 13/14 anonim ***** válasza:

Soha még egy csókig sem!


Az első fellángolásnál, csak egy hajszál választott el!!! Nem tudom miért nem tettem meg, de az a lényeg hogy egyáltalán nem bánom hogy nem történt semmi, csak flört!!!


Most úgy vagyok, hogy lefeküdnék a sráccal ha nm lenne pasim. De van! És eszemben sincs elhagyni! Pedig még gyerek sincs..


Szóval azt tanácsolnám, hogy élvezd a játékod addig amíg neked jó!!! S ha már ott tartasz hogy nem bírod megcsalod a férjed, előtte ülj le és gondolkozz el magadon a házasságodon, a jövőn mindenen... Mert most szépnek tűnik a másik de nem biztos hogy minden úgy lesz ahogy a kis képzeletedben (és a nyálas filmekben)


Lehet hogy elhagyod érte a családodat, az első 1-2év maga a tökély aztán ismét jön vki aki elkezd érdekelni... Megéri?

2014. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze, meg ezzel a sraccal szoba sem jöhetne a kapcsolat! Koszonom neked es a többieknek is az értelmes es segítőkész válaszokat!:)
2014. aug. 5. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!