Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál fogok aludni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál fogok aludni. Szerintetek mire számít? L/18

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt közöttünk szex.Vajon arra számít hogy most lesz? Mert én nem tudom,nem vagyok benne biztos hogy akarom.Egyebként nem konkrétan elterveztük hogy ott alszok,szükséghelyzet miatt kellene náluk maradnom.

2014. aug. 6. 11:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%

kommunikáció! beszéld meg vele, ha nem egyértelmű a dolog...


21F

2014. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%

Hát valami biztos lesz, az tuti ;)

Miért nem akarod hogy legyen valami?

2014. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes szuti :D nem kötelező a sex. de ha a pasid nem elégíti ki magát az ottalvás előtt ak garantáltan merev lesz a takaró alatt. kérdés az h ki verné i mielőtt a csaja lemegy hozzá? :D :D hehe

// 23F

2014. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, akkor nem mindegy mit akar?

Megmondod, hogy nem, te most csak max összebújsz vele, arra van szükséged és kész. Vagy akármi, kommunikáció!

2014. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
10%
18 éves vagy, barátod van, akivel együtt alszol és számodra kérdés a szex? Jajj ...
2014. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
33%

18évesen együtt alszol a barátoddal és nincs szex?


ez nem lesz hosszútávú dolog...

a hiba a te készülékedben van!

2014. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
85%
caM nem mindenki tart háremet mint te:P
2014. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
46%
Mi a túrónak van egy lánynak pasija, ha nem szexel vele, valaki árulja már el!?
2014. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
jajj xd hát azért nem ilyen egyszerű a dolog :D szerintetek mit szolna ha lefeküdnék mellé olyan ruhába amibe totál átlátszik a csipkés melltartó meg a tanga aztán ha próbálkozna akkor mondanám neki hogy oh ne már álmos vagyok,aludj te is? :D
2014. aug. 6. 11:58
 10/52 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem agyf.@szt kapna ettől. Ha nem akarsz szexet, akkor ne vegyél fel ilyen fehérneműt.
2014. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!