Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál fogok aludni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál fogok aludni. Szerintetek mire számít? L/18

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt közöttünk szex.Vajon arra számít hogy most lesz? Mert én nem tudom,nem vagyok benne biztos hogy akarom.Egyebként nem konkrétan elterveztük hogy ott alszok,szükséghelyzet miatt kellene náluk maradnom.

2014. aug. 6. 11:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező azért mert ha felhúzod akkor felgyűl az anyag a péniszében és ha nincs kielégítve akkor feszíteni fogja.


Ami neked kis szórakoztató incselkedés az a baratodnak fizikai fajdalmat okoz. Fair ugye?


Nem azt mondom hogy feküdj le vele de ezt nem artana megértened..


Kb mintha iszonyatosan éhes lennél és odaraknak a kedvenc ételedet az orrod elé de nem nyúlhatnál hozzá sem.

2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
61%
Fizikai fájdalom :D ezt a tinifiúk mondták azért, hogy lepippantsák őket, de aki tanult biológiát tudja, hogy kamu.
2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
12%
Kár hogy te nem tanultál :(
2014. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Agnes Crumplebottom:


Ne sértődj meg, nem bántásból mondom! De a #40-es hozzászólásoddal egyértelműen bizonyítottad, hogy semmi fogalmad és tapasztalatod nincs a párkapcsolatokról és azok mozgatórugóiról, abszolút tapasztalatlan vagy a magasabb - mondhatnám transzcendentális - szexualitás területén. (Bár gyanítom még egy agyeldobós orgazmust sem éltél át, különben nem írnál ilyeneket.)


Ezáltal sajnos a vitánk elveszíti eszenciáját, tekintve, hogy egészségesen véleményt cserélni csak olyan emberek tudnak, akik kb. hasonló szinten képesek az adott problémára rálátni, még ha a véleményük különbözik is.

2014. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
82%

Itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy mi tart össze egy kapcsolatot, mi az alapja vagy mi nem.

Egész egyszerűen arról, hogy egy felnőttkorú lánynak minek kell fiú, ha még nem készült fel a szexre? Ez kb. olyan mintha vennél egy autót miközben nem is tudsz vezetni.


A másik idiótaság pedig, hogy még húzza is a pasija agyát a szexszel, miközben esze ágában sincs még megtenni. Ez pedig már olyan mintha vennél egy háziállatot és azzal szórakoznál, hogy nem adsz neki enni, ugye milyen muris?

2014. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
79%

#44


Te viszont ezzel meg azt árultad el, hogy abszolút képtelen vagy megérteni, hogy különböző felnőtt emberek is gondolkodhatnak, érezhetnek máshogy akármilyen témával kapcsolatban, nem törvényszerű dolog, hogy felnőtt ember = JÓ SZEX és ha nincs akkor jön a világvége, úgyhogy szerintem sincs értelme ennek az eszmecserének, ha nem bírod ezt megérteni. (Hozzászólásaid 99%-a is erről árulkodik, hogy egy pillanatig se vagy képes felfogni, hogy nem csak az van a világon ilyen téren amit te látsz.) Van tapasztalatom kapcsolatban, a sajátom, és tudom, hogyan és mitől működik JÓL.


Az orgazmusnak meg nem tudom mi köze a dologhoz - sok nagyon jó dolgot átéltem már, többek között ezt is, egyszerűen nem lettem soha semminek a függője, ennyi.

2014. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

#45


Jó hát ezt a részét én sem értem, minek direkt húzni ha úgysem akar semmit. De nem feltétlen magára a szexre nem készült fel valaki aki nem akar még 2 hónap után lefeküdni a barátjával.

2014. aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
jaguar akkor szerinted szóba se kellett volna állnom fiúkkal amíg nem éreztem azt hogy le is tudnék velük feküdni?
2014. aug. 6. 14:57
 49/52 anonim ***** válasza:
46%

Agnes Crumplebottom:


Itt és és más válaszaidnál is feltűnt (én is olvaslak :-P), hogy erőteljes szövegértési problémáid vannak és erőteljesen elferdíted amit mondok :-P , bár ez valószínűleg nem tudatos részedről, hanem az előzőekben említett értelmezési problémáid miatt van.

Viszont így tényleg nem lehet értelmesen véleményt cserélni :-(

2014. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, nem, de addig ne aludj velük szexis fehérneműben amíg nem érzed magad késznek rá.

Valószínű úgyis rád fog mászni és, ha leállítod akkor jogosan akadna ki.

2014. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!