Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál fogok aludni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál fogok aludni. Szerintetek mire számít? L/18

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt közöttünk szex.Vajon arra számít hogy most lesz? Mert én nem tudom,nem vagyok benne biztos hogy akarom.Egyebként nem konkrétan elterveztük hogy ott alszok,szükséghelyzet miatt kellene náluk maradnom.

2014. aug. 6. 11:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
95%

#8 1 kapcsolat nem csak szexből áll! -.-


Le akar veled feküdni, de ha nem akarod nem kötelező... És akkor abból a lefekvésből csak alvás lesz

2014. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
mondjuk azért vennék fel olyat mert kb csak "pikáns,, fehérneműim vannak
2014. aug. 6. 12:02
 13/52 anonim válasza:
95%

Ha egy lány egy pasival van, nem a sex miatt. Én is alszom a barátomnál de nem sexeleünk hogy miért nem vagyok felkészült, nem gondolhatjátok komolyan hogy egy 18 éves lány nem lehet kapcsolatba sex nélkül persze egyenlőre.A gátlások ugy is felfognak oldódni idővel.


Neked kérdező meg azt tanácsolom, hogy mond meg neki hogy most még nem akarsz sexet :) nálam bevált ha szeret úgyis megérti :)

2014. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim válasza:
86%
utolsó válaszoló vagyok 18/L ez lemaradt
2014. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarsz azt BESZÉLD MEG VELE.


Mégis mire szamítson ha a baratnője befekszik mellé csábító ruhákban? Hogy összefogott kézzel alukáltok?

2014. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
hát remélem megérti.igazából van amikor azt érzem hogy ha úgy adódna benne lennék.csak szerintem ha odakerülnék,megijednék h jajj inkább mégse :D
2014. aug. 6. 12:07
 17/52 anonim válasza:
100%
Ne aggódj meg fogja :) ha meg úgy adódik akkor ;) hát sok sikert 18/L
2014. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
24%

Mr. BDSM:

Mi köze a háremhez, annak, hogy egészséges felnőtt emberek kapcsolatban szexelnek -e?


#11:

Mert egy kapcsolat alapja a jó szex ... még csak nem is magában a szex ... de persze ezt a sok tapasztalatlan fiatal le fogja hurrogni ... nem baj, majd felnőtök ti is egyszer :-P

2014. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz pettingeljetek vagy engedd meg hogy kielégítse magát..nem kell szexelni.
2014. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szerintem fordulj szexuál pszichológushoz!

2014. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!