Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalanul ki lehet alakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalanul ki lehet alakítani egy normális párkapcsolatot, ha a másik fél boldog, kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy férfi vagy nő aki nem sok mindenben leli az örömét nem boldogítja a munka nehezen hoz döntéseket nem tud tovább tanulni, de a másik fél talált olyan iskolát, ahol rendesen lediplomázott szereti a munkáját, tele van ötletekkel, nagyon jó a kisugárzása. Mennyire zavarhatja a boldogabb felet, ha a párja nem talált még örömöt az életben, ha a boldogtalan fél nagyon szereti a párját és nem zavarja, hogy teljes az élete sőt még támogatná is?
2014. aug. 6. 12:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Te kisÁdám! Kitettem egy kérdést 2-napja :DDD

előtte még 86%-os voltam, na ott elszabadult a pokol, vissza ugrott 74%-ra, némi javulás mára 76%-k... :DDD

Mintha ez számítana, 10%-mínusz egy kérdésért... :DD

2014. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

a nick-em kiadsam és nem kisadam :) de mind1 igazából, mert abból a névből jött :) 'ő az alteregóm' :D van egy bizonyos netes kör ahol elég ismert voltam régen, még most is sokan ismernek onnan, szóval a valódi személyazonosságom jobb ha nem fedem fel egy anonym oldalon :) főleg azok után amiket kiírtam információk :) túl sok a bizalmas infó :) értem ne jöjjön el az a lány :) én akarom megtalálni és meghódítani, kiismerni, szeretni :) egyszer már megtettem...de hülye voltam és visszaléptem a célvonal előtt 1 centire...pontosabban feltett egy kérdést, amire ha úgy válaszolok talán ma is együtt lennénk :) csak lelkileg nem álltam készen egy kapcsolatra...de tudom, hogy boldog leszek :)


Kedves Kérdező...célok mindenkinek kellenek...és haladni feléjük :) nekem elég sok célom van és bármerre lépek az egyik felé biztos haladok :)

2014. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szerbusz kérdező vissza néztél! :))

Ezek a lelki válságok rettenetesek, a párkapcsolat halálát is képesek okozni, nekem pánikbetegségem, szorongásaim, étkezési zavaraim, alkoholproblémáim voltak a kedves családom miatt, nem megyek bele, nagyon hosszú nagyon bonyolult, hányinger...

A mai napig nem dolgoztam fel minden sérelmemet, de igyekszem, és próbálom lezárni a múltat, és nem elbújni mögé, szépen lassan haladok, lépésről lépésre...

Elsőként nekem a torna jött be, úszás, mondjuk nekem nagy segítség én kézműves vagyok, így sokat alkotok, sok séta kezdésnek ilyenek nagyon jók...

2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem nagyon egyén függő a dolog...mert nem mind1 ki kivel jön össze és milyen súlyos a lelki probléma...
2014. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ténylag! :DD

Észre se vettem, azt hittem azt olvasom kisÁdám.. :DD

Bocsika!

Amúgy ja, nekem az egyik társkeresőn volt egy személy aki, fél évig hülyített, de olyan szinten hogy a neten laktunk, nem akart csak ott lenni, éjjel nappal mikor meguntam, feltört mindenemet, fb, gmail, amit akarsz, utcán követett, és csak annyit akart hogy a társkeresőn lakjak vele, mert ő többre nem alkalmas...

Sok idő volt mire totál elfelejtettem, jelenleg 2-éve van párom akit nagyon szeretek, már érik az ideköltözése, de mivel még soha senkivel nem laktam, 15-éve egyedül élek, kicsit félek, remélem minden rendben lesz..

És látod ahogy kimondtad hogy nem voltál érett azzal a lányra a kapcsolatra, azt hogy ezt felismerted szuper haladás...

Azért, hogy ne kelljen tudatosan elengedni a boldogságot magunk mellett, ezért kell maximálisan mindent kihozni magunkból,szinte készen állva várni, hogy elérhessük egymást azzal akivel összetartozunk...

2014. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

sokan félre olvassák megszoktam :D meg nem zavar, nem egoista nagyképű az alteregóm se :D na ez úgy hangzott mintha valami skizofrén írta volna :d pedig nem, pedig de, ne vitatkozz velem! :D


hát vannak elég beteg emberek...én amikor legsúlyosabb állapotomban voltam akkor sem voltam ennyire beteg...az öngyilkosság volt a 'legsúlyosabb' gondolatom...de nem akartam senkit zaklatni a saját hülyeségem miatt :)


szerintem ha eddig minden rendben volt és megtudtok beszélni mindent akkor rendben lesz ez is :)


én az összes hibám és életem minden ballépését ismerem :) sikerült már egy jó pár rossz tulajdonságokat legyőznöm :) köztünk a legrosszabbat! még kicsit faragok az érzelmeimen, kicsit 'visszafogom' őket :) és minden rendben lesz...a következő kapcsolatomat nem fogom megfojtani a szeretetemmel és oda figyelek, hogy nehogy elhanyagoljam a párom :) sokat olvasok a témában, mert túl sok oka lehet egy kapcsolat félresiklásának és egyiket sem szeretném megtapasztalni :) remélem neked is sikerül a jelenlegi pároddal kialakítani egy életre szóló boldog szeretetben gazdag kapcsolatot :)

2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

De kedves vagy!!

:))


Nagyon jól esett amiket írtál, és remélem Neked is sikerül!!


Most lett egy kiskutyám is Szivar a a neve, küldök képet hátha feldobja a kedveteket:


[link]



[link]



[link]


Éppen rágja a pulóveremen a cipzárt, kis büdös... :DDD


Őszintén kívánom, hogy Te is és persze a kérdező is találja meg a boldogságot, ha sosem tévesztjük magunkat szem elől amúgy meg lehet csinálni, mindig emlékeztetni kell nekem is magam, hogy mit miért csinálok, és mi a célom, és a napvégére azt a jól eső érzést, hogy én mindent megtettem rajtam semmi se múlt nem cserélném semmire...

Meg a szivar bogyót se rágja a laptopot... :DDD

2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

mindenkinek meg kellene találnia a boldogságot :) nem mindenki a párkapcsolatban találja meg...sokaknak a tudás kell :) én megpróbálkoztam vele, nem jött be :D sokaknak a pénz kell azt is raktam félre ez sem vált be, nem is tudtam mire költeni úgyhogy megmaradt :D mondjuk a jövőmhöz jól jön...de 10001 dolog van ami a boldogságot jelentheti az embereknek :) persze a sok kicsi sokra megy :)


aranyos kutya :) csak szét ne rágja a pulóvered :)

2014. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Persze sokan vagyunk akik a tanuló korszakunkban vagyunk még, hiába a kor, nem jelent semmit, ha nem állsz készen nem állsz készen..

Akkor hiába magyarázza a másik a saját igazságait, hogy így vagy úgy kell amíg összefüggéseiben nem látod a dolgaidat...

Nekem, és Neked KisÁ. az az előnyünk, hogy mi tudjuk, látjuk teljes egészében, és még ok okozat szintjén is ha kéne szétboncolni a dolgainkat...

Akik meg nem és mondasz nekik valamit, vérig sértődik, vagy levegőnek néz, mivel lövése sincs miről beszélsz..

Valahol igaza van egy részlet az életemből viszonylag meggyőző tud lenni, utánam már nem nagyon van komment, ha nagyon gázos családi, érzelmi témáról van szó..

Mindenkinek fel kéne állítani a saját maga életében a fontossági sorrendet, és átláthatóvá tenni, hogy merre tart az élete...

2014. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
én sokáig menekültem a problémák elől, de közben elemeztem, értékeltem a történéseket, mi hol miért történt...és végül megálltam és szembe fordultam...volt időm 'futás közben' elemezni az életem...annyi problémát ismertem fel, hogy nem futhattam tovább...már túl sok volt :) és lelkileg kezdett felőrölni a magány...de kaptam segítséget, persze ehhez nekem is kellett tennem, nem csak annyit, hogy futottam futottam és átestem azon aki segít :) meg kellett keresnem, akarnom kellett, hogy megtaláljam :) nem mindig egyedül kell megoldani a problémát...ez az oldal is sokat segíthet a problémák megoldásában, de csak akkor ha elfogadjuk a másik véleményét annyi adat alapján amit adunk...vagy komolyabban elbeszélgetünk vele...mert sok olyan dologra rávilágíthat amit mi észre sem veszünk :)
2014. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!