Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalanul ki lehet alakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalanul ki lehet alakítani egy normális párkapcsolatot, ha a másik fél boldog, kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy férfi vagy nő aki nem sok mindenben leli az örömét nem boldogítja a munka nehezen hoz döntéseket nem tud tovább tanulni, de a másik fél talált olyan iskolát, ahol rendesen lediplomázott szereti a munkáját, tele van ötletekkel, nagyon jó a kisugárzása. Mennyire zavarhatja a boldogabb felet, ha a párja nem talált még örömöt az életben, ha a boldogtalan fél nagyon szereti a párját és nem zavarja, hogy teljes az élete sőt még támogatná is?
2014. aug. 6. 12:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én mindig mindent magam oldottam meg az életemben, segítségem nem volt, csak magamra számíthattam, az agyzsugorítók meg külön külön és együtt se értenek semmit..

Ez az én dolgom, én így oldottam meg, ezen az oldalon kb 1-hónapja vagyok megtalálható, mert szerettem volna olyan emberrel beszélni aki mindezt végi csinálta amit én és nem veszítette el az épp eszét..

De a kérdésemre nem érkezik válasz, és addig segítek, és segítettem másoknak és nagyon sokan hálásak a jó szóért, és örömmel mennek a dolgukra, miután végig hallgatott, na láttam az ellenkezőjét is nem is egyet, de ha segítettél valakin akkor már megérte..

2014. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

én a saját módomon (kisebb regény) leírtam miért vagyok itt :) ha érdekel olvasd el :)


18. válasz

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__588..

2014. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Jézus Mária!! (hosszú)


Elolvastam a nagy kérdésedet, amit nagyon komolynak és összeszedettnek érzek, nagyon klassz, és jól látod a helyzetet, tényleg rettenetes a sok nyüszítő kandúr itt...

:DD

(Majd végig olvasom a nagyokat is a kommentből)


nem tudni mire várnak itt emberek, a nagy csodára nem is értem, én amúgy már lassan ezeket meg sem látom, annak segítek akinek csillog az értelem a mondanivalójában...

Én ismerkedni sem ismerkedem, hála a jó égnek, így abból is kimaradok, de asok rinya malmot persze látom .. :DD

2014. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
a kérdést nem én írtam ki...a 18. választ írtam én :)
2014. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

oksi!!!


Nézem!! :DD

2014. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Elolvastam!

Jó nagy... :DDD

Az biztos, hogy nagyon jókat írtál, és külön gratulálok, hogy ilyen szépen összeszedted magad és talpra álltál...

Ezek szerint nem olyan rossz ez az oldal, ha ennyi embernek segített..


Micsoda lelkierő kell ahhoz hogy valaki így átlássa a problémáit, és ennyire megakarja oldani, magamon kívül nem sok ilyen embert ismerek, és főleg azért örülök Neked, mert 21-éves vagy, és így összefüggéseiben látod a dolgokat...

Nekem nem volt ilyen szerencsém, én még 21-évesen csak vegetáltam a világban, és találgattam, hogy mibe meneküljek el, hogy ne fájjon annyira ami velem történt gyermek koromban... Most 33-vagyok, de sokszor így is elcsodálkozom az érzéseimen, ami másnak a legnagyobb öröm, én képes vagyok tőle megriadni, aztán persze átlátom, de több idő kell...

Büszke lehetsz magadra!

és én is kívánom Neked, hogy megtaláld aki érzelmileg készen áll arra a kapcsolatra amit megérdemelsz, írtad, hogy a külső nem kabinet kérdés, de azért én szurkolok, hogy csinos is legyen... :))

2014. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

köszönöm, külsőre a mosolya legyen elbűvölő az a fontos :) és ez csak úgy lehet, ha igazán őszinte a mosolya :)


igazából 14 évesen kezdődött minden...szóval volt 7 évem átgondolni mindent :) szabad megtudni mi történt gyerekkorodban? esetleg privátban ha csak velem osztanád meg :) és azt, hogy neked mi változott azóta :)

2014. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
írtam privátot! :))
2014. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ki, csak semmi értelme nincs.
2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!