Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez pszichopatákra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez pszichopatákra utaló viselkedés egy fiútól?

Figyelt kérdés
Akivel még nem találkoztam, de már olyanokat ír facebookon, hogy jó lenne ha a kapcsolatunk örökké tartana. Egy nap sokszor ír facebookon, szivecskés, rózsás képeket küld nekem. Már azt is kiderítette hogy hol lakom a google térképpel. Csak én tartom ezt túlzásnak egy olyan fiútól akivel még soha életemben nem találkoztam? Azt is írta hogy jó lenne egyszer együtt zuhanyozni. Számomra ez már kicsit ijesztőnek tűnik. Vagy én túlzom el?

2014. aug. 6. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Csak paranoid skiozofrén. :D Ne parázz rá! Nem fog meghágni.
2014. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 October15 ***** válasza:
Ő túlozza el de szerintem szimplán csak kanos :D Mondjuk a google maps azért érdekes :D
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata, csak szeretetéhes, a rossz értelemben véve.
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi idősek vagytok. Lehet hogy csak depis és nagyon magányos, és rád fókuszálja a "szeretetét". De mindenesetre a határokat súrolja...
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha az lenne nem vennéd észre és valószínűleg nem ilyen nevetséges módon próbálkozna.


Ez csak simán zakkant...

2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 October15 ***** válasza:
Meg az is, hogy azért ez erősen 3 külön álló kategória :D:D.
2014. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Lehet hogy őrült,

De az is lehet hogy csak őrülten szerelems!

2014. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 October15 ***** válasza:

5.: vagy simán fiatalok és a csávó béna :D

Persze ha mondjuk azt mondod, hogy huszonx éves akkor már vagy depi császár vagy valami nem stimmel de a pszichopata nem itt kezdődik.. nagyon nem :).

2014. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De hogyan lehetne belém szerelmes ha nem találkoztunk még?
2014. aug. 6. 20:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata, de ő nagyon beleéli magát.
2014. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!