Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskoromban egy betegség miatt kivették a jobb herémet és a napokban sajnos el kellett távolítani a másikat is. Gyermeknemzésre így alkalmatlan lettem. Találok így nőt valaha is még magamnak?

Figyelt kérdés
Vagy semmi esélyem? 25/F
2014. aug. 6. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

És akkor minden szexhez gyógyszer kell? Ott vagy ritka szexuális élet lesz vagy te gyógyszerezed magad agyon. Nem tudom melyik a jobb.

Amúgy ha nem termelődnek hormonok, akkor nem magasodott a hangod? Tudom, hogy receptorok még vannak a farkadon, de ugyanolyan érzés, mint régen volt?

2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: magam sem értem, miért vagyok ilyen kedves. Talán mert...léteznek olyan férfiak, aki mellett lehet karriere az embernek és istenem, a világ megint olyan szép és barátságos hely lett!


és a védekezés!!! erre nem is gondoltam!!!:) mennyi pénzt is megspórolnátok...


azt hiszem, te vagy a tökéletes férfi minden 25 feletti nő számára.

2014. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ha folyamatos nemi életet akarok akkor szednem kell egyfolytában igen. Sokan nem tudják de a mellékvese is termel hormont csak nem eleget és a tesztoszteront gyógyszerrel kell bevinni.


Nem, nem ugyanolyan mint régen volt. De egyelőre nem is tudnám megmondani mert nemrég volt csak a műtét. Még heteknek kell eltelni, hogy bármi érdemleges véleményt alkothassak. Egyelőre csak annyit érzek, hogy "kevesebb" lettem és ez nagyon rossz.


12-es! Bárcsak igazad lenne, de az élet nem mindig ilyen egyszerű. A karrierista nőkkel nekem semmi bajom, de fennáll az a veszély, hogy 40 évesen fejükhöz kapnak 180 fokos irányt vesznek és nekik azonnal gyerekre van szükségük. Tudom ott az örökbefogadás, de nem biztos, hogy az neki is megfelel. Bonyolult dolgok ezek.

2014. aug. 6. 21:11
 14/23 anonim ***** válasza:

13: vagy mi lenne, ha nem rettegnéd végig az életed fiktív 20 év múlva esetleg megtörténő dolgok miatt?:) 40 évesen...ugyanmár.:)


de igaza van annak, aki azt írja, hogy gyerekes nőt keress, ha szeretnél gyereket, és azt akarod, hogy a nőd már ne akarjon többet.:)

2014. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jó tudom, tudom, de akkor is nehéz dolgok ezek. De örülök, hogy ilyen segítőkészek vagytok és idegenként is támogattok, köszönöm. :)
2014. aug. 6. 21:16
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez tényleg megnehezíti a párválasztást.

Viszont a szerelem, és a szeretet mindent képes legyőzni... a babakérdésre meg vannak más lehetőségek (örökbefogadás...)


Ja és gondolj bele hány egyedülálló csinos anyuka van, aki már társa vágyik, de gyermeket már nem szeretne. (Nyilván itt a későbbiekre gondolok)

2014. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egy biztos kérdező egyedül nem maradsz, most sebzettnek érzed magad, de sok kis mama örül ha megkap...

Igaz Neked fel kell vállalnod, hogy más gyermekét neveled, de így nem maradsz ki semmiből...

2014. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ezzel nekem semmi bajom együtt tudok a gondolattal élni csak legyen egy nő aki szeret, akit én is szerethetek és elfogad így ahogy vagyok.
2014. aug. 6. 21:32
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,de megkérdezem,hogy nem tettek be a helyére valami golyót?

Mert ha van valami hasonló akkor azért az segíthetne,másnem az érzésben hogy valamivel mégsem lett kevesebb.

A gyerek meg hát sok másnak nem jön össze,és megvannak,szerintem megtalálod magadnak az a hölgyet akivel boldog leszel.

2014. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A fájdalom sokkal inkább lelki mint fizikális. Attól, hogy kapok oda valami implantátumot ami azt hivatott biztosítani, hogy olyan legyen mint ha az igazi lenne (nem is tudom van-e ilyen) attól még az érzés ott marad. Ez egy olyan dolog amit fel kell dolgozni, csak időre van szükségem.
2014. aug. 6. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!