Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre tettem a lányt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre tettem a lányt akit szeretek nem bocsát meg végem meghalok kérem valaki segítsen mit tegyek elment nincs meg nem találom.. (? )

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 21:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

de megváltoztam

többé nem leszek az ezerszer megigértem neki de mindig megszegtem a szavam és most vége részéről.

de én meg többé nem, elszek bunko a pi..ba is..nem leszek befejeztem ez ta viselkedést vki segitsen pm-be mit tegyek vagy mit tegsyünk..vagy most mi van most, most, most mi, mi mi leszá,?:???

2014. aug. 6. 21:49
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Látod? Volt ezer alkalmad bizonyítani, te mind az ezerszer elszúrtad. Nem akkor kell keseregni, amikor már végleg vége, hanem addig, ameddig még van mit helyrehozni.

Persze, megváltoztál... mint az eddigi jónéhány alkalommal, igaz?

Ne gyötörd őt többet, hadd élje az életét, ha igazán szereted - és nem csak egy önző f**sz vagy - akkor hagyod, hogy majd boldog legyen egy olyasvalakivel, aki szereti és tiszteli őt, és nem csak cs**szteti.

2014. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

nem nem..én többé nem csesztetem..csak legyen ujra az enyém, legyen ujra velem.

soha, soha többé nem csinálok vele semmit nem bántom, nem sértem semmit sem csak szeretni fogom feltétel nélkül

kell nekem szeretem akarom...és most nincs

megváltoztam

megvűáltoztam

2014. aug. 6. 21:56
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Elb..sztad.. Fogadd el.
2014. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM
2014. aug. 6. 21:58
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
de ember.. ha annyi esélyt elk..tál már mit akarsz?
2014. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

őt

hogy bebizonyítsam, hogy megváltoztam.


megváltoztam esküszöm a lelkemre isten látja lelkemet megváltoztam.

kerestem munkát meg minden...dolgozok..gyűjtöm a pénzt.....és nem megy...istenem..idehalok..ba--a meg

2014. aug. 6. 22:02
 18/23 anonim ***** válasza:
na akkor írjál priviben, meséld el normálisan a történetet és ha tudok segítek :)
2014. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megváltoztál, meg soha többé, blablabla... őszintén: hányszor ígérted meg neki ezt, meg hogy "csak most az egyszer", meg hogy most tényleg megváltoztál? Őszintén: hányszor?


Fogadd el: ezt végleg elszúrtad. Lett volna rengeteg alkalmad bizonyítani, rengeteg alkalmad, hogy megváltozz, de te újra meg újra elszúrtad. (És valószínű ha msot kapnál még egy esélyt, ugyanezt tennéd.)

Fogadd el, hogy vége, és ahelyett, hogy rinyálsz, mint valami hisztis p**csa, tanulj az esetből!

Majd a következő barátnődnél bebizonyíthatod, hogy más ember lettél.

2014. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nekem nem kell következő...nekem ő kell senki más..ha nem ő akkor senki.

jön a papi reverenda és barát leszek valami kolostorban

2014. aug. 6. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!