Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt így komolyan? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt így komolyan? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

18 éves srác (jómagam,a kérdező)

16 éves lány (a volt párom)


Szóval pár héttel több mint egy éves kapcsolat.Április (húsvét)-Május között szünet,mert ki akarta élni magát,hát nem jött össze.Pár hete megint szakított és elviekben egy csajjal jött össze.Továbbá amíg együtt voltunk egy bulin,én 2 lánnyal,ő meg az összes ott lévő sráccal csókolózott.Én boldog vagyok,edzeni járok,felszedtem plusz izmot magamra,kitartóbb vagyok,többet rajzolok,ismerkedem.3 nővel randizok a héten...félreértés ne essék,csak találkozom velük,és ismerkedünk,de egyenlőre semmi több.Nos az a helyzet,hogy volt barátnőm egy -névtelenül kérdezhet bárki bárkinek- oldalra írta,hogy én járok az eszében,és nem tudja én hogy vagyok vele,de nagyon hiányzom neki,és nem bír nélkülem élni,mindenki csak bántja.Tehát konkrétan rájött,hogy a hülye fejem nem volt mégsem olyan rossz,mint amilyen akkor.Találkoztam vele és a családjával az utcán és mit ne mondjak,belőlem szinte szivárvány áradt,belőlük meg a szürkeség és meglepődtek,hogy jobban nézek ki mint amikor még együtt voltunk.

Kérdésem annyi,hogy erről mi a véleményetek?Az,hogy mit lépek már meg van,de azt is megkérdezném,hogy ti mit lépnétek ilyen helyzetben?



2014. aug. 1. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a lényeget. Mi komolyan?

L22

2014. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan gondolta? Konkrétan megalázott legalább 10 ember előtt.Egyébként alul leírtam a kérdéseimet,amire a válaszokat várom.A fenti csupán egy cím kérdés.
2014. aug. 1. 02:39
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
a lányokban benne van, hogy szeretik megalázni a fiúkat, szomorú evolúciós fogyatékosság ez sajnos náluk
2014. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hol alázott meg 10 ember előtt? Nem látom ezt a szövegben.


Az én értelmezésemben a csaj nem csalt meg, hanem szakított veled, mert többre vágyott, majd később rájött, hogy mégis Te kellesz neki. Nem látom, hogy inkorrekt lett volna, Te viszont csak a rosszat akarod meglátni, és sajnáltatod magad, ugyanakkor hangsúlyozod, hogy mennyire kivirultál nélküle. Élj boldogan, majd ő is talál mást.

Amúgy képzelem, milyen megoldást találtál... Vagy elküldöd a fenébe, vagy előtte jól megszívatod.

Hogy én mit lépnék? Még ha szeretném is, fájó szívvel elküldeném, mert nem tudnám feldolgozni, hogy más lányokkal volt együtt, és komolytalan futókalandokért félretett. Max randiznék vele, és éreztetném, hogy már nem vagyok az övé, és nagyon sokat kellene bizonyítania. Szerintem hetekig, akár hónapokig húznám az agyát, hátha megbizonyosodnék afelől, hogy tényleg csak én kellek neki. De mivel én elég hiú és büszke vagyok, így valószínűleg kiábrándulnék, és soha nem tudnék benne megbízni. Már azon is felhúzom magam, ha negyed órát késik, nemhogy kidobogat kedve szerint más csajokért...

L22

2014. aug. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel Te is aktív randizol más lányokkal, arra gondolok, annyira Te se szeretted őt, hisz elég hamar túlléptél a dolgokon. Valamint mára már biztos nem szereted, ha randizol hetente háromszor, három különböző személlyel. Persze nem írtad, mi kikor történt, de nyilván aktuális az egész.
2014. aug. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok írni, de az már más téma.
2014. aug. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na :'D de jó már nekem,inkább hagyjátok a válaszokat,maga a szövegem se volt elég értelmezhető.
2014. aug. 1. 03:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából ha az egész család "boldogtalan", akkor az lehet valami olyan miatt is amihez neked semmi közöd, mert családi ügy. Hagyni kell, majd túl lép rajtad, ne is foglalkozz vele. Hiszen te már tovább léptél, boldog vagy.
2014. aug. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltak túl aktívak mosoly téren
2014. aug. 1. 07:20
 10/10 anonim válasza:

Tipikus tini a kiscsaj, tele van a feje ilyen hülyeségekkel, hogy ki kell élnie magát. Nem tudja még, hogy ez nem mennyiségi, hanem minőségi játék.


Nekem is van ilyen exem, aki "élni akar még". Hát éljen, ahogy látom, nem sikerül neki, ő is próbált visszajönni, én viszont egy ilyen után nem vagyok rá kíváncsi.


Szerintem jobb, hogy megszabadultál tőle. Nyilván óriási személyiségnek tartja magát a kiscsaj, illetve érettnek, közben meg két utcasarkot sétálsz és szembejön 25 ugyanilyen. Találj egy normális nőt, aki nem egy tapasztalatnak tart a sok közül, hanem férfinek.

2014. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!