Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok meséljétek el nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok meséljétek el nekem milyen az a srác akivel leélnétek az életeteket? Pl. : szőkehajú, mackós vagy ép izmos a testről és a belsőről irjatok, még életkort az fontos!

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
barna hajú, szem szín mindegy csak szép legyen...jó képű,magas, nagydarab lehet izmos is...megértő,kedves,intelligens,udvarias,ügyes,humoros,őszinte...nagy vonalakban röviden ennyi
2014. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kevésbé számít a külső inkább az a fontos hogy legyen humoros kedves és persze életrevaló is. Végül is ha összekötöm vele az életemet nem hátrány ha ért egy kicsit ehhez ahhoz ha véletlenül otthon szerelni barkácsolni kéne nagy hirtelen.
2014. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ameoland ***** válasza:
GAZDAG!!
2014. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, ha tehetném, akkor 2-3 évvel idősebb pasi lenne nekem az ideális, de az elvárásaimnak kb. a 25-28-30-as pasik jönnek be!

Mindent meglehessen vele higgadtan beszélni, ne legyen olyan hirtelen haragú,tiszteletteljes legyen a másik féllel pl. ne beszéljen csúnyán), legyen jövőképe, velem tervezze leélni az életét (lehetőleg 1-2 év után már komolyabbra vegye a figurát velem, tehát eljegyzés, további távlatok megbeszélése, persze nem azonnal házasság, az bőven ráér, de tervezzen majd gyereket több év után), vállaljon fel mindenki előtt, ne legyen előttem titkolnivalója. Ne legyek elhanyagolva, velem foglalkozni kell, ezt persze nem úgy kell érteni, hogy 24 órából 32-őt együtt, külön is kell lenni. Érezzem, hogy én nagyon-nagyon fontos vagyok számára, ezt mások előtt is kimutatja. Én szeretek adni ezért kapni is. Ilyen például, hogy imádom, ha a barátom boldog, így megkérdezem mi a kedvenc édessége, kajája, aztán azokat elkészítem alkalmakkor vagy gyakrabban, veszek neki apróságokat, kedves gesztusokat teszek, ezt vissza is várom pl. (nem heti szinten) rózsa, bonbon vagy szimpla erőteljesebb gesztus formájában vagy romantikus vacsi, egy kirándulás stb... Mivel egy megcsalás által csorbult a bizalmam a pasik felé, így szeretek tudni a dolgokról, ne legyen bulizós, csak haverokkal beülős, sörözgetős. Ne cigizzen, ne legyen alkoholista. Külseje: Kicsit kigyúrt, inkább sportos vagy kissé duci, de ne legyen nagyon, csak hogy éppen legyen mit rajta fogni, magas legyen.

És váltsak mozijegyet...

2014. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amit az egyeske és a négyeske leírt szép :´) csak sajna az ilyen őszinte megnyíló kedves fiúkat teszik legkönnyebben tönkre a nők :) kicsit rossz ha a lelked kiteszed valakinek ő meg sz.rba se nézi, aztán 5év múlva 20-25évesen jön rá hogy olyan pasi kéne neki mégis amilyen 17évesen volt csak akkor nem becsülte hanem kihasználta :) Legmélyebb tisztelet a kivételnek.

tisztelettel: egy ilyen, de mára már megtört hapsi :)

2014. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aria*-* válasza:
Ez csajtól függ! Nekem pl az izmos (túl)kigyúrt pasik nem jönnek be. De az, hogy mennyire okos az elééggé befolyásol. Legyen értelmes és nem lehet erőszakos se indulatos. Nem gondolom, hogy a szemszín vagy a hajszín olyan fontos lenne...
2014. aug. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor keressem megin a hibát magamba, hogy akkor miért is 'dobtak ki!? Ó, biztosan mert magas tényleg nem vagyok. 22/F
2014. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!