Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kényszerítik ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényszerítik ki a lányok a fiúkból, hogy hazudjanak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, 17 évesen nem házasodni keresek vkit... hanem csak együtt jól érezni magunkat. És most nem csak a szexre gondolok hanem akár közös progik akármi. Persze szex is de az úgyis mindkettőnknek jó :D Aztán ha alakul valami hosszútávú dolog esetleg, az úgyis alakul magától...

Viszont anélkül egyetlen lány sincs benne semmiben, hogy azt ne hazudná neki az ember, hogy hú de szerelmes belé, hosszú távon vele akar lenni, és persze nem fekszik le más csajjal. Komolyan, 17 évesen miért várják el, hogy elkötelezzem magam? Miért nem lehet élvezni azt, hogy perpillanat együtt jól érezzük magunkat?


Eddig egyetlen egy ilyen csajt találtam, de vele sem működött sokáig ez a dolog.

Nem értem, miért kényszerítik ki belőlünk, hogy hazudjunk! Aztán meg ők vannak meglepődve, ha kiderül, hogy fele sem igaz, amit hallani akartak -.-

Nem értem.


2014. aug. 7. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jajj nyugi van.


Nem olyan nehéz ez! Ez csak apró hazugság. Ezt nyugodtan megteheted. Ezt el kell viselni, hogy hazudnunk kell picikét. Nincs ezzel baj.

2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha kapcsolatot keresel nem hosszabb távra tervezel? És reménykedsz benne, hogy nem szakítotok? Mert én megértem, hogy ha így állsz hozzá, sokan elrettenek tőled. Így max. olyan lányt találsz, aki szexkapcsolatban van benne.
2014. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem tervezek hosszú távra, esik ahogy puffan.
2014. aug. 7. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint a férfi nem képviselője, helyetted is én szégyellem magam.
2014. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
itt nem a hosszú távról van szó a kérdezőnél, hanem a gyerekről meg a házasságról. És ez érthető.
2014. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem állatok vagyunk. Dugj meg egy kecskét az nem reklamál.
2014. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dugj te kecskét, én nem vagyok ilyen beteg ember
2014. aug. 7. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ő lány. 10 éves kora óta arra készül, hogy menyasszony legyen. Egy lány általában nem szexkapcsolatot keres és az esetek többségében (ha járni is akar veled), akkor szeret. Persze csak egy idő után jövünk rá, hogy ezzel a témával az elején nem szabad előhozakodni, az első csalódás után, hogy egy kapcsolat nem biztos, hogy örökké tart és a 20-a éveinkben, hogy egy tizenéves srác úgy gondolkodik, ahogyan te (és ez így van rendjén).

20+ N

2014. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mivel a nők csak a szerelemre fókuszálnak, minket meg minden egyéb más is érdekel, és ezt nem képesek felfogni a nők.
2014. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!