Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért lett velem ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért lett velem ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel itt ismerkedtem meg és jol elbeszélgetünk,volt közös téma,,meg tartalmasak voltak a beszélgetések is,facebookon skypeon is nagyon jol elvoltunk.Tudtam is hogy van barátja egy pár honapja,ezért ne is szerettem volna belekavarni mert nem ilyen vagyok,bár szép lány az igaz:) sajnos nem lakunk olyan közel egymáshoz mert ö pesti én meg csongrád megyei vagyok,bár már volt tervezve egy találkozo,mostanában volt kisebb nagyobb veszekedések,néha a semmin is összekaptunk,mostanában neki is nekem is vannak pár gondok de ezek átmenetiek,mondtam neki beszéljük meg ne legyük nagy haragba,de hát nem nagyon sikerült,nemrég szakitotak a barátjával gondolom ez is lehet egy kicsit az oka hogy feszült egy picit,de mostmár odáig fajult az utolso veszekedés amiben mind ketten hibásak vagyunk hogy megszakitott minden kapcsolatot,nekem enm is nagyon a személy hanem a jo beszélgetések hiányoznak meg azért baráti kötelékek elég erösek voltak,nagyon sajnálom hogy igy alakult meg én is hibás vagyok vannak hibáim ezt beismerem de ezért letiltani,meg megszakítani egy jo barátságot


Kérdésem az lenne:Hogy miért tette ezt? Mit lehetne tenni,hogy ujra beszélgesünk?

Fél éves barátság én:15/F ö:15/L

Ha valaki esetleg szeretne beszélgetni akkor az csak irjon:) bocsánat a helyesirási hibákért.



2014. aug. 7. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem,hogy nekem akkor se meg még most sincs barátnöm:)
2014. aug. 8. 11:47
 2/3 anonim válasza:
Hát először is a legelső ok amit te is leirtál...a barátja miatt. Ezt lányfejjel irom: Mivel szakitottak barátjával ezért kicsit téged is hibáztat a dologba, hogy "miattad mentek szét" (akkor is hogyha nem tettél semmi rosszat". Ha minden kapcsolatot tényleg megszakitott veled, akkor nem igazán tudod őt felkeresni...esetleg irsz neki egy üzenetet, (gyk-n vagy facebookon). Sajnálom hogy igy alakult a barátságotok :(
2014. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gondoltam is,hogy lehet köze a szkításnak,de tényleg semmit nem tedtem,hát én is sajnálom,köszönöm:)
2014. aug. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!