Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenkinek a csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a csendes visszahúzódó csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
? Miért nem szeretitek a nagyszájú vicces talpraesett lányokat? Mert 30-ból kb. 28 pasi a csendes kislanyokat szereti miert? :0 20L
2014. aug. 8. 09:04
1 2
 11/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Írtam, hogy nem bántásból. Megint azt csinálod amit a csajokkal is, elmész a lényeg mellett és csak azt veszed tudomásul, arra reagálsz amire te akarsz pedig az az egésznek csak egy része.
2014. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a csendes és visszahúzódó lányokat. Nem lehet velük normálisan beszélgetni, ők sose kezdeményeznek beszélgetést, mindig nekem kell hozzájuk mennem, sosem jönnek el sehova és még sorolhatnám. Sok ilyen csaj azért ilyen, mert azt képzelik magukról, hogy ezzel úú de mennyire egyediek és stílusosak lesznek, holott ezzel csak azt érik el, hogy szép lassan elhalványodnak, amíg aztán teljesen láthatatlanok nem lesznek, aztán jönnek ide rinyálni, mert senki nem veszi észre őket. A másik részük pedig egész egyszerűen önképzavaros, azt hiszik magukról, hogy mennyire rondák, pedig az égadta világon semmi gond nincs velük, de az önbizalmuk a brekegő segge alatt van 30 méterre.

A nagyszájú csajok alatt meg nem a hiéna módra vihogó plázapi€sákat kell képzelni, akiknek a személyisége elfér egy A5-ös papírlapon. Az ilyenek jobb esetben magabiztosak, de nincsenek elszállva maguktól, szeretnek véleményt formálni, még, ha néha kicsit alpári módon is, de nézzünk magunkba, mi férfiak is teszünk megjegyzéseket elég sok mindenre, úgy, hogy kb. minden 3. szavunk a ßazdmeg meg a szar. Szeretnek beszélni, ami nálam 500 plusz pontot jelent, aki képtelen kommunikálni, azt olyan magasról szarom telibe, hogy csillagvizsgálóval se vesznek észre.

Filozofálni tudok magamba is, nem kell egy koravén pi€sa, aki annyira se képes, hogy felhívjon, vagy, hogy rám írjon, arról nem is beszélve, hogy esetleg valami ötlete legyen merre és hogyan menjünk. Unalmasak az ilyenek. Az unalomra meg ráérek majd 90 évesen, amikor nagy csöcsű nővérkék dörgölik a ráncos, májfoltos hátamat. Élni akarok, ki akarom használni azt a kevés időt, amit ezen a szargolyóbison tölthetek, mégpedig izgalmas és érdekes emberek társaságában szeretném.

2014. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egyrészt igazad van. Másrészt pedig nem. De az elso 2 valaszod kb. Tiszta sertes volt. Sztem hanyagoljuk mivel nem ismerjuk egymast.. szoval..
2014. aug. 8. 09:43
 14/20 anonim ***** válasza:
És te ilyen nagyszájú lánynak tartod magad?
2014. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A 12. Valaszolonak meg koszi a valaszt meg h ilyen sokat irt ;)
2014. aug. 8. 09:45
 16/20 anonim ***** válasza:
#12-es, a legjobb barátom barátnője csendes visszahúzódó típus...de lehet vele jókat hülyülni, beszélgetni...régen engem is zavart, mert nem tudtam vele beszélni, igazából meg sem próbáltam!!!! egyszer kicsit borult a kapcsolatuk, nem volt minden rendben és a barátomnak akartam segíteni...elkezdtem skypeon irkálni a lánynak és elkezdtem vele beszélgetni...sokkal több van benne mint kívülről látszik! és azóta személyesen is tök jól eltudunk beszélgetni...nem unalmas, sokszor ő ír rám skypeon, személyesen sokszor viccelődik poénkodik...az ismeretlenekkel csendesek zárkózottak...de ha megismered őket szerintem a csendes lányok nagy része megnyílik mint egy virág :) és más csendes lánnyal is volt ilyen tapasztalatom!
2014. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


A visszahúzódó, csendes lànyokat szerintem inkább azok részesítik előnyben, akiknek problémáik vannak a csajozással. A gond evvel az egésszel az, hogy még félénk pasi koromban sem jöttem ki velük igazán, mert amikor randizgattam velük, olyan komoly beszélgetést sajnos nem tudtam velük folytatni. Ennek az is az oka, hogy azok a csajok rendszerint önbizalomhiányal rendelkeznek, tehát nem merik vàlllni a vélemènyüket.


Most, mikor már meg merem szólítani nyilvános helyen a lányokat, a vèleményem szintén nem vàltozott...Emlékszem, mikor egy ruhaboltban megszólítottam egy félènk csajt. Nem volt kellemes. Mert látszott, hogy nem mer nekem semmilyen kérdést feltenni, látszott, hogy zavarban van. Normális vélemènye, amit részletesen ki tudott volna fejteni volt, vagy legalábbis az önbizalomhiányal gátolta abban, hogy elmondja.


Nos egy ilyen lánynál, egy talpraesettebb lány jobb. Mert mer kérdezni, van humora, nem Ilyés meg a saját árnyékától, az ilyen lányokkal élvezem igazán a beszélgetést :) persze, ez nem jelenti azt, hogy az jó ha egy nő elveszíti a nőies tulajdonságait. Tehát lehet szókimondó, talpraesett, de maradjon meg benne, az a klasszikus nőies kedvesség is, amikor pl örülni tud egy ajándéknak :D


25/F

2014. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Milyen indok ez? A többi válaszolót mind ismered vagy ha valaki véleménye nem tetszik akkor azt lehurrogod ilyen mondvacsinált semmivel aztán kész? Kabbe gyíkok én leléptem.
2014. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jobb is ha lépsz örölünk neki. De azert neked is köszi ;)
2014. aug. 8. 09:50
 20/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki alapból csendes nem azt jelenti, hogy nem lehet beszélni vele. Sokan vannak úgy, hogy társaságban csendben vannak, de egy idő után be nem áll a szájuk. Ismerkedni talán nehezebb, de megnyílik mindenki, ha olyannak érzi a fiút. Azt mondd meg nekem miért van az megmondva, hogy van ez a csoport meg van ez a csoport. Arra gondolok, hogy te mondtad, hogy van a csendes, visszahúzódó, meg a nagyszájú és vicces. Attól, hogy valaki nem túl beszédes miért ne lehetnd vicces? Tudom, nem így gondoltad, meg most jönni fog, hogy barom vagyok, de ez van. A nagyszájú lányokról nekem többnyire a feltűnési viszketegség jut az eszembe, rájuk többnyire rövid távú kalandként lehet gondolni, mintsem tartós kapcsolatként. Ők többnyire megtalálják a hozzájuk illő kigyúrt, menő pasikat aztán kész. Na, ők lehet szép szerelemben élnek és boldogok, de kevés ilyen srác van... A csendes lányok szerintem romantikusabbak, valahogy nem tudok elképzelni, egy nagymenő csajt gyertyafényes vacsorán... Ami nem baj, de ahogy mondtam, velük másabb, nehezebb a kapcsolat. Pl. bizonyos esetekben ők kimondják mi bántja a csőrüket a másikban, ami veszekedést okozhat... Szerintem.
2014. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!