Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nekem ez egy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nekem ez egy fontos kérdés, olyanok írjanak, akik hasonló helyzetben vannak. Hogyan érvényesüljek? 16/L (lent több info)

Figyelt kérdés

Szóval,az önbizalom hiányáról,és az elfogadatlanságról lenne szó.Igen,gondolom mint kamasz igy fogom fel,de nem könnyű,mindig elnyomásban éltem, a többi szép lány mellett,mindenki csinos, vékonyabb mint én, és szép. A lányok már ebben a korban is elvárják,legalább is szívesen fogadják a bókokat,illetve azt hogy legalább annyi érvényesülési lehetőségük legyen,mint mindenki másnak.De persze én ezt nem kapom meg.

Lányok,hogy kezelitek azokat a szitukat,amikor ugy érzitek,mindenki szebb nálatok,és mégis elvárják hogy jól érezd magad,akkor is ha mindenki magasról tojik rád (fiuk)??

Teltebb alkatú,aztmondják arcra szép(bár én ennek nemhiszek)fajta lány vagyok:)kérlek segítsetek!:( köszönöm



2014. jún. 12. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben és megmondom mit változtass. Mert valószínüleg változtatnod kell, azaz igényesebbnek kinézni.
2014. jún. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A lányok már ebben a korban is elvárják,legalább is szívesen fogadják a bókokat .....


De persze én ezt nem kapom meg.


azt MONDJÁK arcra szép (bár ÉN ennek NEM hiszek) fajta lány vagyok"



Légy szíves, olvasd el néhányszor újra, amit írtam, és gondolkozz el rajta egy picit.


Csak TŐLED idéztem, szó szerint. :-)))

2014. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudok adni egy tippet hogyan növelheted az önbizalmad!

1. Változtass az öltözködéseden, vegyél csinosabb ruhákat és ne szégyeld az alakod. Hisz nézz körül, mennyi olyan ember van aki nálad teltebb, és mégsem szégyenlik. Hidd el, ha csinos ruhában belenézel a tükörbe, egyből szebbnek látod majd magad.

2. Adj a külsődre, ha nem sminkelnéd magad kezdd el. Sminkkel mindenki szebb!

3. Kezdj el sportolni, edzeni, tűzz ki egy célt hogy te ezt megcsinálod. És hidd el meglesz az eredménye, higy magadban!!!


Ha megfogadod a tanácsomat, NE ADD FEL!

2014. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Igen,igazad van,üti egymást a kettő,de itt a barátnőimre gondoltam:) ők mondják mindig,hogy szép az arcom:) "bokként" még nem nagyon kaptam meg ezt:)

#1 nem szeretném felfedni magam neharagudj:) még privátban sem

#3 köszönöm a választ,bár az anyagiak visszafognak abban,hogy csinosabban,szebben öltözködjek,ha lehetne lehetőségem rá,megtenném nagyon is:) de rajta leszek az ügyön,köszönöm a válaszokat:)

2014. jún. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!