Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy helyes jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy helyes jó pasi lehet boldog egy nagyon kövér nővel (100-120 kg)?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, aki tipikus izmos magas jó pasi, de barátnője olyan 120 kg, nem duci, hanem már a nagyon kövér kategória. De 1 éve együtt vannak, é úgy látom boldogok, de szerintem nem. Egy ilyen jó pasi jól érezheti magát egy ekkora nővel? Nem lehet hogy csak azért van vele, mert a csinos vékonyak mind rosszak voltak belülről és közben nem is boldog?
2014. aug. 8. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Te pszichológus vagy netalán szociálpszichológus vagy?

2014. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Az irigység és a rosszindulat beszél belõled..neked nincs gondod,h màssal foglalkozol??????( Fõleg ami nem is ràd tartozik!)
2014. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
pénz
2014. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Nem értelek, azt hiszed, hogy csak a külső a fontos? Ha ennek a pasinak ilyen az ízlése, hogy tetszik neki ez a nő, és megfogta valamivel és boldog vele, a leírtak alapján már 1 éve, akkor szerintem neked nincs jogod ezt megkérdőjelezni! És honnan tudod, hogy nem boldogok? Talán velük együtt élsz? Tudod ez elég csúnya volt tőled!

Foglalkozz szerintem a saját életeddel, ne másokéval, hagyd őket, hagyj éljék a boldog életüket! :)

2014. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem vannak változatok.

1.Pl lehet, hogy mikor megismerte a nőjét,akkor még kisebb volt(vagy vékonyabb)

2.Lehet szüléstől hízott el,esetleg hormonoktól

3. Mindig is a nagyobb darab nők tetszettek neki

4. Kipróbált már mindenféle nőt, és rájött, hogy neki ez tetszik.

5. Egy ideig jól érzi vele magát,aztán választ egy vékonyabbat.


Egyébként én tipikusan husis/duci nő vagyok(nem mondanám kövér kategóriának magam,megnéznek a férfiak stb),mégis amíg volt egy 6hónapos kapcsolatom,ahol az exem magas és szép izmos volt, hát mindig furán éreztem vele magam :D Vége lett,mert megcsalt és most 4éve egy nálam ducibb nője van :D (igaz annak nagyobb a melle is mint nekem,és tudtam mindig,hogy neki a nagy mell a mániája)

2014. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Ez a kérdés talán páromról szól :)


Ő azt mondja, hogy boldog, de lehet, hogy csak fél, hogy egyszer álmában agyonnyomom a hatalmas testemmel.

2014. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

A válaszom határozott igen. Úgy tippelem neki pont az ilyen típusú lányok jönnek be és ha esetleg vége is lesz a kapcsolatuknak, akkor a következő barátnője is hasonló súlycsoportból kerül majd ki.

Abból ugyanis, hogy valakinek milyen a testalkata még nem lehet egyértelműen következtetni arra, hogy milyen testalkatú párt keres magának. Nem vagyunk egyformák.

2014. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Valaki mutasson már be egy ilyen kaliberű fiatalembernek!! :) 23/L
2015. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!