Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen már? Jogos a felhábo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen már? Jogos a felháborodásom vagy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés
Anno nagyon ő akarta ezt, hogy összejöjjünk, naponta keresett, érdeklődött, figyelmes volt. Randizgattunk rendesen. Beszélgettünk nagyon sokat, mint a normális emberek, és a beszélgetések során nagyon sok mindent kiadtuk magunkról tabuk nélkül, főleg én, mert ő rettenetes kíváncsi. Ez a kapcsolat nyár óta átváltott olyanra, hogy először hetente egyszer, most meg már jó ha havonta kétszer eljön hozzám ahol szinte már csak a szexé a főszerep, tehát csak kiüríteni jár hozzám. Több mint egy hete nem keresett, írtam neki tegnap, de csak magával volt elfoglalva, azt se kérdezte tőlem h én élek e. Nem tudom h ez nála szándékos vagy sem...máskor is csinált hasonlót, ilyenkor az az érzésem,hogy a szakítást akarja kicsikarni, hogy én mondjam ki, de amikor már éreztetem vele, akkor elkezd teperni. Valójában ő 1,5-2 hetente változik. Egyik héten ilyen nem törődöm, másik héten meg minden nap keres, normális és számon kér, hogy nem csaltam e meg. Arra hivatkozik hogy sok a meló... na persze. Amikor rákérdeztem azt mondta nincs más csaj. Az a baj már egy ilyen lazább kapcsolatra se elég ez a hozzáállás, mert mindenhez bizalom kell. Nem tudom ezt mire vélni, nem bántottam meg sose, nem értem ezt a változékony aktív-passzív viselkedést(Csak tippem van). Lehet én rontottam el valahol, de mégis úgy érzem hogy átver nem kicsit és nem vagyok neki elég fontos....anno még a bulik helyett is velem volt, éreztem a törődést, a kedvességet...most meg...nem szakít rám már szinte heti egy napot se csak hébe hóba. Ja és szerinte meg barátnők szerint is túl sokat kombinálok és agyalok, beképzelek dolgokat. de szerintem jogos hogy résen vagyok és próbálok nem naiv lenni. Pedig nem akarok túl sokat csak egy kis figyelmet, kedvességet, törődést. Szerintetek?

2014. aug. 8. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szentem mar a csak szex miatt kellesz neki , amikor szakitani akkarsz , fel h nem lesz szex partner
2014. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jogosan vagy felháborodva.

Nos ha nem veszi észre magát szakíts vele, és keress egy másik csávót aki odafigyel rád rendesen.

Ha a melójával jön hogy amiatt nem tud veled találkozni mond azt neki hogy akkor legyen azzal elfoglalva.(Ha dolgozik akkor sem havonta jönne hozzád :) )

2014. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volna csoda, ha kiderülne, hogy te vagy a pótkerék a hivatalos barátnője mellett. A helyedben szakítanék vele, mielőtt teljesen lerombolja az önbizalmadat és a barátaid ellen fordít.


Az ilyen nem férfi, hanem köcsög. Főleg akkor, ha mindenkinek elmondja, hogy már x éve együtt van a barátnőjével és mennyire szereti, közben meg csalja non-stop. És persze felháborodik, mikor ez kiderül, de mindig kidumálja magát; meg őt egyébként se merje kritizálni senki.

2014. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as ő egy teljesen más karakter. Neki sose volt komoly kapcsolata. Vagyis volt, de az 4 hónapig tartott, és egyben a leghosszabb is. Szórakozós típus inkább.
2014. aug. 8. 18:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem huszonéves.
2014. aug. 8. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem. Amúgy szerintem jogosan vagy résen.

Nekem (is) az a gyanúm, hogy megcsal - "számon kér, hogy nem csaltam e meg".


De ha mégsem, szerintem akkor sem ér annyit, hogy lenullázd magadat miatta; hogy megszakadjál, hogy a kedvére tehess.

2014. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, nem éri meg miatta az idegeskedés. Csak azért rosszul esik, hogy normális vagyok vele és ezt a passzív viselkedést kapom néha. Neki már csak az kell, hogy a hiúságát legyezgessem/legyezgessék. Teljesen megadom neki a személyes szabadságát, sose telepszek rá. Ahogy mostanában viselkedik, lenne alapom a szakításra (pl: 1. múltkor önző volt, 2. volt hogy elfelejtette a névnapom,születésnapom bezzeg a barátnőmét nem, 3. néha már van, hogy jobban érdekli a barátnőmmel mi van.(időszakonként rájön, hogy kérdezősködik róla), 4. És pár hónapja nagyon megbántott.


Köszönöm a választ! :)

2014. aug. 8. 18:35
 8/9 anonim válasza:
mennyire hasonlitunk:)
2014. aug. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sok apróság előbb-utóbb összegyűlik; de ezek nélkül is megalázó, ahogy viselkedik veled.

Normális embernek egy személyisége van, nem kettő vagy több, amelyeket váltogat.

2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!